فروش سالانه انجمن هنرمندان نقاش آغاز شد/ گزارش تصویری شماره 1

نمایشگاه فروش سالانه انجمن هنرمندان نقاش ایران در گالری پردیس ملت شب گذشته با حضور ۲۰۰ هنرمند با بیش از ۳۰۰ اثر افتتاح شد.

به گزارش گالری آنلاین، این نمایشگاه دربرگیرنده آثار اساتید برجسته هنر ایران، هنرمندان راه‌یافته از طریق فراخوان و اعضای فعال کمیته‌های مختلف انجمن هنرمندان نقاش ایران است که با استقبال چشمگیر هنرمندان ولاقه مندان به هنر کار خود را آغاز کرد. سقف فروش در این نمایشگاه چهار میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

از جمله هنرمندانی که در این دوره از فروش سالانه انجمن هنرمندان نقاش ایران آثارشان به نمایش و فروش گذاشته می‌شود، می‌توان به حسینعلی ذابحی، مرجان ثابتی، رامین مهدی نژاد، رضا حسینی،محمد ابراهیم جعفری،مهرداد ختایی، کامبیز درم‌بخش، کتایون مقدم، عربعلی شروه، آریا اقبال، رضا بانگیز، اسدالله کیانی، بهزاد شیشه‌گران و سیروس آقاخانی اشاره کرد.

نمایشگاه فروش سالانه انجمن هنرمندان نقاش ایران جمعه ۲۹ بهمن‌ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ در گالری پردیس ملت به نشانی خیابان ولیعصر (عج)، ابتدای بزرگراه نیایش، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی ۲ افتتاح شد و علاقه‌مندان برای دیدن و خرید از این نمایشگاه می‌توانند تا ۱۳ اسفند هر روز از ساعت ۱۱ تا ۲۰ به این گالری مراجعه کنند.


logo-samandehi