گزارش‌های تصویری

1397/7/23
گزارش تصویری مرکز فرهنگی 59 rivoli در پاریس
فضای مرکز فرهنگی 59 rivoli از سوی شهرداری پاریس یه هنرمندان این شهر اختصاص یافته است و هر یک از هنرمندان متوانند در فضای اختصاص یافته به خود به خلق و نمایش آثار هنری خود بپردازند. بازدید از کارگاه های هنرمندان در طول روز برای عموم آزاد است.
1397/7/12
گزارش تصویری نمایشگاه باستان شناسی سرزمین هلند در موزه ملی ایران (بخش دوم)
نمایشگاه باستان شناسی سرزمین هلند از موزه درنتس با یک اثر نقاشی که اخیرا خریداری شده و برای اولین بار به نمایش در می‌آید عصر روز گذشته ۱۰ مهر ۹۷ در موزه ملی ایران افتتاح شد و تا ۱۷ فروردین ۹۸ ادامه خواهد داشت.
1397/7/11
گزارش تصویری نمایشگاه باستان شناسی سرزمین هلند در موزه ملی ایران
نمایشگاه باستان شناسی سرزمین هلند از موزه درنتس با یک اثر نقاشی که اخیرا خریداری شده و برای اولین بار به نمایش در می‌آید عصر روز گذشته ۱۰ مهر ۹7 در موزه ملی ایران افتتاح شد و تا ۱۷ فروردین ۹۸ ادامه خواهد داشت.
1397/7/7
گزارش تصویری مراسم گرامیداشت محسن وزیری‌ مقدم در خانه هنرمندان
مراسم گرامیداشت محسن وزیری‌ مقدم طراح، نقاش و مجسمه‌ساز معاصر ایران با حضور هنرمندان، هنردوستان، هامون و هومن وزیری مقدم فرزندان زنده یاد محسن وزیری مقدم، آیدین آغداشلو و حمید شانس در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
1397/7/7
گزارش تصویری نمایشگاه گروهی "به یاد شروه"
عصر روز جمعه ششم مهرماه به مناسبت بزرگداشت استاد عربعلی شروه میزبان نمایشگاه گروهی با نقاشی و مجسمه هایی از اساتید و بزرگان هنر ایران تحت عنوان "به یاد شروه" در گالری شروه برپا شد و تا هجدهم مهرماه ادامه خواهد داشت.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 640