همایش ها و کنفرانس ها

1396/5/16
کنفرانس عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام
با افتخار از تمامی متخصصان، كارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراكز علمی، تحقیقاتی و صنعتی دعوت می نماید. با شرکت در برنامه های متنوع این کنفرانس در این رویداد مهم بین المللی مشارکت نموده و با ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی خود، زمینه دستیابی به اهداف فوق را فراهم سازند.
1396/5/15
ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در عمران ، معماری و شهرسازی - مالزی (کوآلالامپور)
با توجه به اهمیت علم و فن آوری درجهان امروز ، نیاز به کار علمی در ابعاد مختلف آن در سطح جهانی وجود دارد ، حوزه مهندسی عمران ، معماری و شهرسازی یکی از حوزه های اصلی تولید علم در ایران و جهان است. ششمین کنفرانس بین المللی پژوهشهای نوین در عمران ، معماری و شهرسازی فرصتی مغتنم را برای طیف وسیعی ازدانشگاهیان و متخصصان برای بحث پیرامون تحقیقات و کشفیات جدید در حوزه های مرتبط به ارمغان خواهد آورد .
1396/5/15
کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در عمران، معماری، مدیریت شهری و محیط زیست
کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در عمران، معماری، مدیریت شهری و محیط زیست» با حمایت و مشارکت «وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران (دفتر بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی) و موسسه آموزش عالی شهریار» و با بهره گیری از همکاری دانشگاه ها، سازمان ها، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی کشور؛ با هدف آگاهی و دستیابی به جدیدترین دستاوردها و یافته های علمی و پژوهشی در حوزه های عمران، معماری، مدیریت شهری، محیط زیست، منابع طبیعی، گردشگری، جغرافیا، علوم زمین و هنر در تاریخ 16 دی 1396 در کرج برگزار می شود. در این راستا از تمامی اساتید، دانشجویان، محققان، متخصصان، صاحبنظران و علاقمندان محترم جهت ارسال مقالات و تحقیقات ارزشمند خود صمیمانه دعوت به عمل می آید.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 9

تعداد كل : 165
logo-samandehi