اخبار

1398/4/25
جایگاه درخشان هنرمندان ایرانی درشهرك بین المللی هنر پاریس
رئیس شهرک بین المللی سیته پاریس، بندیکت الیوت با هادی مظفری؛ مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در باب شرایط اعزام وپروپوزال هنرمندان به سیته، اهمیت هنر ایران در اروپا، حضور پر رنگ پاویون ایران در بینال ونیز و مباحث هنری بسیاری گفت و گو و تبادل نظر کردند.
1398/4/24
به میلیاردی شدن هنر افتخار کنیم
دفتر یازدهمین دوره از «حراج تهران» در حالی بسته شد که با وجود مجموع فروش ۴۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، کم‌هیجان‌تر از دوره‌های گذشته خود برگزار شد. تعداد خریدارانِ محدود، فروش آثار به حداقل قیمت برآورد شده و به فروش نرسیدن پنج اثر از مهمترین ویژگی‌های حراج یازدهم تهران بود.
1398/4/24
هنرمندان ایران در سیته پاریس جایگاه ششم را دارند
مدیر شهرک بین المللی هنرها (سیته) پاریس در دیدار با معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هنرمندان ایران جایگاه خاصی در عرصه بین‌المللی دارند و در شهرک بین المللی هنرها(سیته) هنرمندان ایران از بین ١٠٠ کشور جایگاه ششم را دارند.
1398/4/24
برگزاری دو نشست رایگان در انجمن طراحان لباس و پارچه ایران
انجمن طراحان لباس و پارچه ایران با نگرشی تازه در عرصه‌ی مد و لباس، سمینار ها و نشست هایی در این حوزه در روز های پنجشنبه با شعار پنجشنبه ها با انجمن برگزار می نماید؛ که این هفته دو نشست رایگان با موضوع های "باز طراحی و اصول تغییر لباس های خارج کمد مصرف" و "رویکردهای معاصر در جواهرسازی و ارتباطات بین رشته ای در دنیای مد" برگزار می شود.
1398/4/24
مجسمه سازان نیاز به حمایت مالی دارند
«متولیان هنرهای تجسمی خصوصا مجسمه که در آن صاحب منصب هستند باید از هنرمندان حمایت مالی کنند» این را حمیدرضا اکبری دوست، نقاش، مجسمه ساز و مدرس دانشگاه با تجربه ای ۲۵ ساله در گفتگو با خبرنگار گالری آنلاین گفت. در ادامه خواننده این گفتگو باشید.
1398/4/23
«سلادون» های موزه ملی به چین رسیدند
مدیر کل موزه ملی ایران خبر داد:‌ ۱۴ «سلادون» از آثار منتخب موزه ملی ایران، برای شرکت در نمایشگاه «دنیای لونگ چوان: سلادون لونگ چوآن و جهانی شدن» به کاخ موزه پکن در چین منتقل شدند.
1398/4/22
تاریخ زیبایی و تاریخ زشتی تجدید چاپ شدند
کتاب «تاریخ زیبایی» اومبرتو اکو با ترجمه هما بینا به چاپ پنجم، و کتاب «تاریخ زشتی» اثر دیگرِ اومبرتو اکو با ترجمه هما بینا و کیانوش تقی‌زاده انصاری به چاپ سوم رسید.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 9663
logo-samandehi