اخبار

1397/10/27
نشست و گفت وگو پیرامون آثار نمایشگاه "ژوئیسانس" برگزار می شود
نمایشگاهی از نقاشی های المیرا شکرپور تحت عنوان "ژوئیسانس" از 21 دی ماه در گالری کاما برپا شده است که به همین منظور نشست و گفت وگویی نیز با حضور افتخاری سارا جعفری، کیوان عسگری و محمد شمخانی پیرامون آثار این هنرمند در روز جمعه 28 دی ماه برگزار می شود.
1397/11/1
آغاز رسمی جشنواره تجسمی فجر از ششم بهمن
یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از روز شنبه (۶ بهمن ماه) با رونمایی از پوسترها به صورت رسمی آغاز به کار می‌کند و نمایشگاه بخش اصلی و مسابقه این دوره از جشنواره نیز روز چهارشنبه (۱۰ بهمن ماه) در موسسه ‏فرهنگی هنری صبا افتتاح می‌شود.‏
1397/11/1
دو نشست پژوهشی و دو کارگاه آموزشی سیدعبدالله انوار در کتابخانه و موزه ملی ملک درباره «شناخت انواع کاغذ در نسخه‌های خطی»
سلسله نشست‌های علوم و فنون در ایران دوران اسلامی، با حضور سیدعبدالله انوار در روز پنج‌شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ خورشیدی، در کتابخانه و موزه ملی ملک آغاز می‌شود.
1397/11/1
با گران‌ترین آثار هنر عمومی در جهان آشنا شوید
وقتی صحبت از گران قیمت‌ترین‌های دنیای هنر می‌شود، ناخودآگاه تابلوهای نقاشی هنرمندان معروف در ذهن تداعی می‌شود اما در این گزارش سعی داریم به پرهزینه‌ترین پروژه‌های هنر عمومی در دنیا نگاهی بیندازیم.
1397/11/1
همایش «ازسلطانیه تا فلورانس: سنت‌های طراحی و ساخت در معماری قرون هشتم و نهم هجری» برگزار می شود
مرکز مستندنگاری و مطالعات معماری ایران، دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهیدبهشتی با مشارکتِ «اداره کل امور پایگاه‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری»، «دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه جامع فلورانس» و «مؤسسه تاریخ هنر فلورانس» همایش «ازسلطانیه تا فلورانس: سنت‌های طراحی و ساخت در معماری قرون هشتم و نهم هجری» را شنبه ۴ اسفندماه ۱۳۹٧ برگزار می‌کنند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 8999
logo-samandehi