اخبار

1397/12/28
رونمایی از پوستر دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین و نخستین ماراتن عکاسی کشور
به مناسبت روز شهردار و با حضور مدیران شهر و استان و شهروندان قزوین، پوستر دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین و نخستین ماراتن عکاسی کشور در محدوده دولتخانه صفوی و سبزه‌میدان به عنوان قلب تاریخی این شهر رونمایی شد.
1397/12/27
آثار داوینچی راهی لوور می‌شود
ایتالیا و فرانسه برای نمایش برخی از آثار لئوناردو داوینچی در موزه لوور به مناسبت پانصدمین سالگرد مرگ این هنرمند جهانی، به توافق دست یافتند.
1397/12/26
روایت بهروز دارش از آثار پویا جمالی
" آنچه نیاز است همین صداقت و آزادی‌ست که هنرمند باید در کارش داشته باشد." این‌را بهروز دارش، از چهره‌های شاخص و معتبر در مجسمه‌سازی معاصر ایران در حاشیه اجرای پرفورمنس و نمایشگاه نقاشی و مجسمه پویا جمالی مطرح کرد.
1397/12/23
اختتامیه نمایشگاه خط نگاره همایش ملی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران برگزار شد/ معرفی برگزیدگان
نمایشگاه خط نگاره منتخب آثار هنرمندان و دانشجویان سراسر کشور شرکت کننده در همایش ملی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران در مورخه بیست و یکم اسفند نودوهفت در گالری جلال آل احمد شهر ری به کار خود پایان داد.
1397/12/20
گفتگو با داور جشنواره عکس آب
حسن غفاری از داوران چهارمین جشنواره ملی عکس آب با شعار «آب برای همه» در رابطه با این دوره از نمایشگاه و کیفیت آثار ارائه شده در گفتگو با خبرنگار گالری آنلاین، گفت: اگر بخواهیم این دوره را از نظر کمی و آماری با دوره قبل مقایسه کنیم امسال ما افزایش شرکت کننده داشتیم و به ما آمار قابل قبول 6000 عکس رسیده است؛ پذیرش آثار از طریق سایت انجام می شد که حتی افرادی هم از کانادا، ژاپن و هرات عکس ارسال کرده بودند ولی چون یکی از بندهای این جشنواره محدوده جغرافیایی ایران را قید کرده است، امکان وارد کردن این آثار در مسابقه وجود نداشت.
1397/12/18
تشابه‌های استیج اسکار 2019 با مجموعه آثار «هجوم کویر»
مراسم اسکار 2019 مدتی پیش برگزار شد و برندگانش به روی سن رفتند و جوایز خود را دریافت کردند. معمولا در این مراسم آنچه بیش از موارد دیگر به چشم می‌آید، پس از فیلم‌ها و بازیگرانش، لباس شرکت‌کنندگان است اما آیا تا به حال به طراحی دکور این مراسم بزرگ سینمایی توجه کرده‌اید؟ هر سال هنرمندی طراحی سن این مراسم را به عهده می‌گیرد اما دکور اسکار 2019 برای ما از دوره‌های پیش قابل توجه‌تر است و دلیل، شباهت بسیار آن با مجموعه آثار یک نقاش ایرانی است!
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 9167
logo-samandehi