اخبار

1402/9/11
ریاض میزبان نمایشگاه اکسپو 2030
دفتر نمایشگاه‌های بین‌المللی (BIE) روز سه‌شنبه، 28 نوامبر، اعلام کرد که ریاض، پایتخت پادشاهی عربستان سعودی، با کسب اکثریت دو سوم آراء لازم برای میزبانی نمایشگاه جهانی 2030 انتخاب شده است.
1402/9/8
۱۸ آذرماه آخرین فرصت ارائه آثار هنرمندان برای دریافت مهر اصالت در کرمان است
معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان با اشاره به برگزاری داوری مهر اصالت گفت: هنرمندان صنایع‌دستی از تاریخ ۸ تا ۱۸ آذرماه ۱۴۰۲ مهلت دارند آثار هنری خود را به معاونت صنایع‌دستی ارسال کنند.
1402/9/5
ماجرای درختان قطع‌شده سعدآباد چیست؟
عکسی از درختان قطع‌شدۀ کاخ سعدآباد مدتی پیش منتشر شد که با واکنش‌هایی حتی در صحن شورای شهر تهران و البته تکذیب مسئولان کاخ سعدآباد مواجه شد، اما واقعیت ماجرای این درختان قطع‌شده چیست؟
1402/9/5
هزینه مرمت قلعه رودخان بسیار بالاست
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از تخصیص اعتبارات سالیانه به‌منظور مرمت و بازسازی قلعه رودخان خبر داد و گفت: علی‌رغم چالش‌های مختلف در دژ تاریخی قلعه رودخان ارائه خدمات بهینه در دستور کار قرار گرفته است.
1402/9/5
صندوق اعتباری هنر بزرگترین مرجع ارائه خدمات به هنرمندان است
مدیر عامل صندوق اعتباری هنر در دیدار با رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، توسعه و رونق اقتصاد فرهنگ و هنر با هدف تقویت همه جانبه هنرمندان را از اولویت ها و موارد تاکیدی این صندوق نام برد و گفت: توجه جدی به اشتغال آفرینی در عرصه فرهنگ و هنر می تواند سهم مهمی در توسعه اقتصادی کشور ایجاد کند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 12770
logo-samandehi