گزارش‌های تصویری

1397/8/29
خلاقیت در طراحی کمد لباس تونلی
گروه طراحی و معماران HAO کمد لباسی منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده که توسط آن اتاق بازی کودک را به اتاق خواب کودکان متصل می کند. درب های گرد به نحوی طراحی شده اند که به کودکان اجازه می دهند تا به راحتی از میان اتاق ها عبور کنند و از لذت بازی، کشف و جستجو در فضا لذت ببرند.
1397/8/29
پلکان مارپیچ به مثابه ساز موسیقی
شرکت هنرهای تجسمی و طراحی panGenerator ویدئوی جدیدی منتشر کرده است که نشان می‌دهد چگونه پلکان مارپیچی نمادین Szczecin Philharmonic را به سازی تبدیل کرده اند که صداهای مخاطب‌ها را تبدیل می‌کند.
1397/8/28
شاخه های درخت به مثابه رخت آویز
هنرمندانی به نام Ulyana Zachkevych و Stanislav Boychuk از برند طراحی MZPA اوکراینی، رخت آویزی به نام Hilka را با استفاده از شاخه های درختان طراحی کرده‌اند.
1397/8/27
گزارش تصویری نمایشگاه گروهی "گلهای ونوس" در فرهنگسرای ملل
نمایشگاه گروهی نقاشی گروه هنری ونوس تحت عنوان "گلهای ونوس" از 20 الی 25 آبان ماه در گالری شماره دو فرهنگسرای ملل با آثاری از از طاهره نامدار، عطیه همتی، فهیمه وفایی، محبوبه نجفی و ندا داوودآبادی و با هدف کمک به خانواده های بی سرپرست برگزار شد.
1397/8/24
روایت ابراهیم مقبلی از آثارش:
هزمان با مراسم نکوداشت استاد ابراهیم مقبلی، در نمایشگاه نقاشی«از عینیت تا ذهنیت»، تازه‌ترین آثار این استاد فرهیخته در نگارخانه‌های فرشچیان و لرزاده موسسه صبا رونمایی شد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1319
logo-samandehi