گزارش‌های تصویری

1399/4/17
معماران زاها حدید
این فیلم برخی از افراد و پروژه های معماران زاها حدید را به نمایش می گذارد.
1399/4/17
فرانک لوید رایت: مردی که آمریکا را ساخت
فرانک لوید رایت احتمالاً بزرگترین معمار آمریکاست؛ اما کمتر کسی از ریشه های ولزی که زندگی او و ساختمان های مشهور جهانی را شکل می دهد، می دانند. اکنون، جاناتان آدامز، معمار برجسته ولزی، به سراسر آمریکا سفر می کند تا شاهکارهای فرانک لوید رایت را برای خودش کشف کند. در طول راه، او داستان زندگی وسوسه انگیز مردی را که در پشت سر آنها است و اسرار پیشینه رادیکال ولزی وی را کشف می کند، پرده برمی دارد.
1399/4/17
مانند یک معمار ترسیم کنید - نکات اساسی
در این ویدیو نکاتی برای بهبود روش ترسیم معماری به اشتراک می گذاشته شده است. این امر از طریق ارائه یک طرح جزئیات، یک طرح اصلی محقق میشود و سپس به تعدادی از نقشه های کاری CAD انتقال داده میشود تا نشان دهد چگونه یک ابزار ساده می تواند طیف وسیعی از نقشه ها را تولید کند.
1399/4/17
سفر به دنیای نقاشی های ونگوگ
نمایشگاهی متفاوت از آثار ونگوگ " از 22 فوریه تا 31 دسامبر 2019 برگزار شد. این نمایشگاه با استفاده از 140 پروژکتور ویدئویی، یک سیستم صوتی فضایی، تجهیزات چندرسانه ای بسیار منحصر به فرد در مساحت 3300 متر مربع و دیوارهایی به ارتفاع تا 10 متر برگزار شد.
1399/4/14
تاریکی، فیلمی مفهومی از لنس اندرسن
لنس اندرسن درباره اثر خود می گوید: "نور تصور می کند که سریعتر از هر چیزی سفر می کند؛ اما این اشتباه است. مهم نیست که چقدر نور سریع سفر می کند، می یابد که همیشه تاریکی پیش از نور به آنجا رسیده باشد و منتظر آن بماند."
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 2406
logo-samandehi