گزارش‌های تصویری

1397/8/1
نگاهی به طراحی داخلی 10 آپارتمان برزیلی زیر 65 متر
با توجه به افزایش تقاضا برای مسکن، آپارتمان ها در سراسر جهان کوچکتر و کوچکتر می شوند. علاوه بر این، این پلان های واحدهای مسکونی همیشه شرایط راحتی برای زندگی افراد ندارند، و معماران را جهت طراحی تبدیل این پلان ها به آپارتمان هایی عملکردگرا و مطلوب جهت سکونت افراد به چالش می کشند.
1397/8/1
گزارش تصویری نمایشگاه آثار دومین دوره مسابقه طراحی معماری موکب
مراسم اختتامیه دومین مسابقه طراحی معماری موکب در تاریخ ۳۰ مهرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۷ در سالن شهید امیرحسین فردی، حوزه هنری با حضور هیئت داوران، مدیر مرکز معماری اسلامی و جمعی از شرکت کنندگان در این مسابقه برگزار شد.
1397/7/29
"اندازه گیری شده"؛ نمایشی از آثار عظیم الجثه در لندن
نمایشگاهی از دو اثر بزرگ-مقیاس هنرمند برجسته Chris Burden، مشتمل بر یک خودرو Vintage Porsche 914 است که شهاب‌سنگی 390 پوندی آن‌را معلق کرده است. این اثر با کنار هم گذاشتن یک محصول خالص آلمانی در کنار قطعه‌ای فلز برون‌ زمینی، توجه را به نسبی بودن اندازه، وزن و ارزش جلب می کند.
1397/7/29
معروف­ترین هنرمندان دوران گذشته در قالب هیپسترهای امروزی
اکنون amit shimoni سراغ معروف­ترین هنرمندان دوران گذشته رفته و می­خواهد آنها را در قالب جوان­های سخت­کوش امروزی، به مجموعه هیپستر­های خویش بی­افزاید. به این ترتیب، فریدا کالو، وینسنت ون گوگ، سالوادور دالی، اندی وارهل و پابلو پیکاسو (pablo picasso)، اگر خالکوبی داشتند، گیاهخوار بودند و لاته نارگیل را به قهوه آمریکانو ترجیح می­دادند، چه شکلی می­شدند؟
1397/7/29
حرکات نمایشی کنایه ­آمیز یوگا راه حلی جهت نمایش کارهای سخت خانه
به عنوان بخشی از پژوهش راجع به جایگاه زنان در جامعه غرب، csilla klenyánszki، یک راه حل کنایه ­آمیز به نام «خانه/­داری» برای شکاف جنسیتی کار در خانه و عواقب آن پیدا کرده که شامل یک نمایش 30 دقیقه ­ای یوگا به همراه کارهای سخت و طاقت­ فرسای خانه است.
1397/7/25
نگاهی به زندگی و آثار Lee Jeffries
هنرمند بریتانیایی Lee Jeffries با ثبت عکس های سیاه و سفیدش ثابت کرد که قدرت انتقال احساسات از طریق عکاسی سیاه و سفید به مراتب بیشتر از عکس های رنگی است. سوژه های این هنرمند نه افراد معروف و مشهورند و نه قهرمانان ورزشی. او فقط از بی خانمان ها و آواره ها عکاسی میکند تا درد و رنج آن ها را به تماشاگران آثارش اطلاع دهد.
1397/7/25
ساخت مبلمانی دست ساز به شکل اشیا ماقبل تاریخ
طراح انگلیسی،max lamb، در مجموعۀ جدیدش که در آن از اسپری حرارتی آلومینیوم استفاده کرده، اشیائی را با تراشیدن پلی استایرن به وسیلۀ دست ساخته که ظاهری ماقبل تاریخی دارند او سپس این اشیاء را با پوششی فلزمانند پوشانده.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1268