گزارش‌های تصویری

1402/9/11
تجاوز هوش مصنوعی به عکاسی
با توجه به تغییر و تحولات صورت گرفته در بستر دیجیتال و فناوری‌هایی از این دست است که پدیده‌ای با عنوان «هوش مصنوعی» ابداع شده و عمومیت یافته است. بر اساس عملکرد این بستر ربات‌گونه و غیرانسانی اما هوشمند برخی هنرها در خطر آسیب قرار دارند که در میان آنها عکاسی دچار چالش‌های بیشتر است.
1402/8/20
گالری مارپیچی به مثابه گل
منظره های اولیه گالری مارپیچ را به عنوان یک عنصر محوری در طرح جامع احیای روستای Dawei معرفی می کند که از توسعه پایداری روستایی در Hefei، استان Anhui حمایت می کند.
1402/8/20
جستجوی امید در همزیستی با طبیعت
آثار Choi زنگ خطر اضطراری اکوسیستم را به صدا در می آورند و در عین حال شاعرانه هستند، زیرا او امید را از طریق ایده آل همزیستی با طبیعت در پتانسیل زندگی جستجو می کند.
1402/8/15
هنر، زبانی برای انتقال احساسات و درک بهتر از جهان
هنرمندان صرفا برای بیان احساسات از هنر خود استفاده نمی‌کنند بلکه برای انتقال ایده، به تصویر کشیدن تاریخ، تجسم ارزش‌های اجتماعی و اظهارنظر درباره رویدادهای اجتماعی و سیاسی نیز از هنر بهره می‌گیرند؛ اما یکی از کاربردهای مهم هنر بیان احساسات است.
1402/8/14
نگاهی به طراحی هتل دره ستاره ها
این فقط یک طرح اولیه معماری نیست، بلکه آرزوی ایجاد تاثیری است که دوران ها را پل می کند و خرد تمدن های باستانی را با روح نوآورانه طراحی معاصر گرد هم می آورد.
1402/8/14
بازآفرینی مناظر امروزی با الهام از ون گوگ
هنرمند Cizza Bernal با الهام از منظره شهری پر جنب و جوش، تصمیم گرفته است تا با دوربین خود از نقاط دیدنی پایتخت مکزیک عکس بگیرد. سپس، او با دادن آسمانی چرخشی که شب پرستاره ون گوگ را تداعی می‌کند، آن عکس‌ها را به صورت دیجیتالی ترکیب می‌کند.
1402/8/8
نفی ادراک واقعیت توسط آنیش کاپور
در دنیایی که واقعیت به طور فزاینده‌ای گریزان و قابل دستکاری به نظر می‌رسد، آنیش کاپور ما را به جست‌وجوی حقیقت فراتر از ظواهر به چالش می‌کشد و از ما دعوت می‌کند تا قلمرو نادرست و غیر واقعی را کشف کنیم.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 3150
logo-samandehi