فراخوان طراحی لوگوی هیات فوتبال استان البرز

هیات فوتبال استان البرز در نظر دارد به منظور ارتقاء کیفی لوگوی این هیات، طراحی لوگوی جدید خود را متناسب با مؤلفه های اجتماعی، فرهنگی، اقلیمی و ورزشی، به فراخوان گذارد. لذا از کلیه طراحان گرافیست دعوت بعمل می آید طرح های خود را به دبیرخانه فراخوان ارسال نمایند.

ویژگیهای طرح:

طرح ها می بایست علاوه بر نشانه های ورزشی، شامل المان های هویتی استان البرز نیز باشد.

اثر ترجیحا ساده و قابل فهم باشد و از وجوه فنی ،هنری و زیباشناسی برخوردار باشد.

لوگو بایستی چنان طراحی شود که قابلیت استفاده آن در وب سایت ،کارت ویزیت، بج سینه، سربرگ، تندیس، لوح تقدیر و مرسومات چاپی و قابلیت کوچک شدن و تک رنگ شدن را داشته باشد. (قابلیت تغییر اندازه درمقیاس بدون تغییر در ظاهر لوگو)

ارایه توضیحات در مورد هر لوگو و شناسنامه هر عنصر آن الزامی است. در کنار هر طرح، بهتر است یک یا دو پاراگراف حاوی توضیح پیرامون فلسفه و علت انتخاب طرح مورد نظر نیز از سوی طراح ارایه گردد.

طرح میتواند بصورت تصویری و نوشتاری(تایپو گرافی) و یا ترکیبی باشد.

در طراحی لوگو نبایستی از جلوه های ویژه و عکس استفاده شود.

نحوه ارسال آثار:

طرح های لوگو میبایست حداقل دارای رزولوشن 300 dpi و با فرمت Tif یا jpg باشد.

فایل طرحها به همراه فرم­ تکمیل شده مشخصات هنرمند الزاما درقالب یک CD به­صورت حضوری تحویل و یا CD حاوی این اطلاعات، به دبیرخانه فراخوان به نشانی: کرج – میدان استاندارد- مجموعه ورزشی دکتر علی شریعتی- ساختمان هیات فوتبال استان البرز- دبیرخانه – کدپستی: 3174765756 ارسال شود.

هر هنرمند مجاز است حداکثر 3 اثر را به دبیرخانه فراخوان ارسال نماید.

ملاحظات لازم:

تکمیل و ارائه فرم مشخصات هنرمند برای بررسی اولیه و شرکت در فراخوان ضروری است. هنرمندان می­بایست این فرم را از سایت هیات فوتبال استان البرز به نشانی www.alborzfootball.ir دریافت، تکمیل و فایل تکمیل­شده آن را به همراه تصاویر طرح، در قالب یک CD به­صورت حضوری تحویل و یا به نشانی پستی اشاره شده ارسال نمایند.

رعایت حقوق مادی و معنوی پدیدآورندگان از مقررات جدی و مورد تأکید برگزارکننده است. احراز کپی‌بودن اثر در هر مرحله، علاوه بر حذف تمامی آثار شرکت‌کننده، مشمول محرومیت‌های دیگر و جبران خسارت‌ها با توجه به مرحله‌ پیشرفت کار نیز خواهد بود.

دبیرخانه مسئولیتی در برابر تأخیرهای پستی نخواهد داشت.

تمام حقوق مادی و معنوی طرح های برگزیده متعلق به هیات فوتبال استان البرز بوده و این هیات مجاز است که از اثر انتخاب شده به عنوان نشان، تندیس و هرگونه مصرف گرافیکی دیگر استفاده نماید. حق استفاده مادی و معنوی از طرح منتخب ،توسط هیات فوتبال استان البرز محفوظ بوده و هیات مجاز به ویرایش و یا اصلاح آن می باشد.

جوایز:

طرح برگزیده: مبلغ 50/000/000 ریال

به جز طرح برگزیده، به 3 طرح منتخب نیز مبلغی به عنوان هدیه اعطاء میگردد.

به کلیه شرکت کنندگان لوح تقدیر اعطاء میگردد.

تقویم فراخوان:

اطلاع رسانی: 5 بهمن ماه 1398

مهلت ارسال آثار: 5 اسفند ماه 1398

داوری: 10 اسفند ماه 1398

اعلام نتایج: 12 اسفند ماه 1398

نشانی دبیرخانه فراخوان:

کرج – میدان استاندارد- مجموعه ورزشی دکتر علی شریعتی- ساختمان هیات فوتبال استان البرز- دبیرخانه کدپستی : 3174765756 تلفن: 32821077-026(دبیرخانه) – 09120932807 (روابط عمومی هیات فوتبال)


فرم مشخصات هنرمند: فرم مشخصات هنرمند.pdf

logo-samandehi