فراخوان

1399/4/14
انتشار مجدد فراخوان « قدردانی از تلاش جامعه سلامت در مقابله با بیماری ویروس کرونای جدید»
پیرو انتشار فراخوان دیوارنگاری « قدردانی از تلاش جامعه سلامت در مقابله با بیماری ویروس کرونای جدید » با توجه به اهمیت موضوع وبه منظور ایجاد امکان حضور و مشارکت اکثریت هنرمندان و دستیابی به طرح ها و ایده های خلاقانه و مناسب، همچنین تصمیم به اجرای دیوارنگاری های متعدد با این موضوع، سازمان زیباسازی فراخوان دیوارنگاری یادشده را با شرایط جدید اعلام می نماید.
1399/4/6
فراخوان جوایز طراحی MUSE
جوایز طراحی MUSE از طراحان مد، معماران، شرکت های طراحی مهندسین، طراحی داخلی ، طراحان منظره و طراحان محصول دعوت میکند در این رویداد شرکت کنند.
1399/4/1
فراخوان Tezuka Manga Contest
جایزه ی Mangaبا ارائه جوایز نقدی تا 2 میلیون ین از هنرمندان جهت شرکت در این رویداد دعوت می کند.
1399/3/17
فراخوان رزیدنسی Unit 1 Gallery انگلستان
فرصت استفاده رایگان به مدت سه ماه از استودیو و برگزاری نمایشگاه و ورکشاپ در انگلستان برای هنرمندان حوزه های تجسمی و هنرهای جدید توسط بنیاد Unit 1 Gallery ایجاد شده است.
1399/3/24
فراخوان نمایشگاه گروهی کاریکاتور
فراخوان نمایشگاه گروهی کاریکاتور خانه کاریکاتور حوزه هنری کرمانشاه با عنوان: «یک نه بزرگ / Abig no » به مشکلات اقتصادی، تنبلی، راحت طلبی و فرار از کار، گرانفروشی، تفرقه افکنی و...منتشر شد.
1399/3/19
فراخوان مسابقه The Huawei Global
هواوی برای تجلیل از طراحان و متفکران نوآور از سراسر جهان، مسابقه طراحی بین المللی راه اندازی کرده است. (مهلت ارسال آثار: 11 تیر 99)
1399/3/17
فراخوان مسابقه پوستر Escucha Mi Voz 2020
با هدف ترویج برنامه های آموزشی با موضوع حفظ محیط زیست با استفاده از طراحی ، هنر و سایر مظاهر فرهنگی ، انجمن Escucha mi Voz هم اکنون مسابقه خود را برای سال 2020 اعلام کرده است. (مهلت ارسال آثار: 4 مرداد 99)
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1294
logo-samandehi