فراخوان داخلی

1399/4/14
انتشار مجدد فراخوان « قدردانی از تلاش جامعه سلامت در مقابله با بیماری ویروس کرونای جدید»
پیرو انتشار فراخوان دیوارنگاری « قدردانی از تلاش جامعه سلامت در مقابله با بیماری ویروس کرونای جدید » با توجه به اهمیت موضوع وبه منظور ایجاد امکان حضور و مشارکت اکثریت هنرمندان و دستیابی به طرح ها و ایده های خلاقانه و مناسب، همچنین تصمیم به اجرای دیوارنگاری های متعدد با این موضوع، سازمان زیباسازی فراخوان دیوارنگاری یادشده را با شرایط جدید اعلام می نماید.
1399/3/24
فراخوان نمایشگاه گروهی کاریکاتور
فراخوان نمایشگاه گروهی کاریکاتور خانه کاریکاتور حوزه هنری کرمانشاه با عنوان: «یک نه بزرگ / Abig no » به مشکلات اقتصادی، تنبلی، راحت طلبی و فرار از کار، گرانفروشی، تفرقه افکنی و...منتشر شد.
1399/2/29
فراخوان نمایشگاه تایپوگرافی ایرانی
این فراخوان به پیشنهاد آقای کریم زینتی و با هدف تشویق طراحان گرافیک به خلق آثار هنری در روزهای گسترش بیماری کُرونا، و ماندن در خانه، و ترغیب جامعه به عادت نیکوی کتابوکتابخوانی شکل گرفته است و با همکاری هیات انتخاب آثار به اجرا درخواهد آمد.
1399/2/24
فراخوان اولین سوگواره پوستر سحرگاه مهر
روابط عمومی شهرداری بهارستان در نظر داردبا توجه به اهمیت بزرگداشت ماه مبارک رمضان و شبهای قدر، برای ساماندهی ‌فضای شهری متناسب با ایام مذکور،اولین سوگواره سحرگاه مهر را برگزار نماید.
1399/2/21
فراخوان دومین جشنواره مدیریت پسماند
دومین جشنواره مدیریت پسماند در بخش های نقاشی، پوستر، کارتون، کاریکاتور، آثار حجمی، چیدمان، ویدیو آرت، پرفورمنس، عکاسی، طراحی پارچه و لباس برگزار می شود.
1399/2/13
فراخوان دیوارنگاری قدردانی از تلاش جامعه سلامت در مقابله با بیماری ویروس کرونای جدید
درحالی که بسیاری از ما در تلاش هستیم با حفظ فاصله اجتماعی از مبتلا شدن به بیماری ویروس کرونای جدید (covid-19) در امان بمانیم صدها پزشک، پرستار و پرسنل پزشکی در کلینیک، بیمارستان و مراکز مراقبت در خط مقدم مبارزه با این ویروس قرار داشته و با تحمل سختی ها و ناملایمات، در تلاش شبانه روزی هستند. این قهرمانان شجاع که آگاهانه و دلسوزانه جان خود را برای نجات جان مردم گذاشته اند فرشته نجات جامعه هستتند.
1399/2/13
فراخوان جشنواره مجازی امید و یاری گری
دانشکده هنرهای دیجیتال با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه صداوسیما جشنواره مجازی امید و یاری گری را با موضوع "شکست کرونا" و "جهش تولید" در دو قالب "موشن گرافیک" و " پوستر" ویژه دانشجویان رشته های هنری سراسر کشور در مقطع کاردانی و کارشناسی برگزار می کنند.
1399/2/1
فراخوان دیوارنگاری « خیابان کارگر »
سازمان زیباسازی شهر تهران به عنوان متولی آثار هنر شهری در راستای ساماندهی خیابان کارگر، ارتقاء سیما و منظر شهری و بهره مندی از آثار فرهنگی و هنری، فراخوان دیوارنگاری خیابان کارگر را با موضوع «کار و کارگر» اعلام نموده است.
1398/12/14
فراخوان مسابقه بین‌المللی کارتون با موضوع کرونا
مسابقه بین‌المللی کارتون "ما کرونا را شکست می‌دهیم" به همت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و وزارت بهداشت، درمان و آموزش با مشارکت مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری، بنیاد فرهنگی روایت فتح، اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبکه مجازی آی گپ و بنیاد برکت احسان برگزار می‌شود.
1398/11/6
فراخوان طراحی لوگوی هیات فوتبال استان البرز
هیات فوتبال استان البرز در نظر دارد به منظور ارتقاء کیفی لوگوی این هیات ، طراحی لوگوی جدید خود را متناسب با مؤلفه های اجتماعی، فرهنگی، اقلیمی و ورزشی، به فراخوان گذارد. لذا از کلیه طراحان گرافیست دعوت بعمل می آید طرح های خود را به دبیرخانه فراخوان ارسال نمایند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 344
logo-samandehi