شانزدهمین نمایشگاه «اسماء‌ الحسنی» به صورت مجازی برگزار می‌شود

شانزدهمین نمایشگاه سالانه حروف‌نگاری پوستر «اسماء‌ الحسنی» از ۶ اردیبهشت و با سازماندهی پایگاه اینترنتی طراحان مستقل ایران «تودی پوسترز» از طریق فضای مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش گالری آنلاین، مهر به نقل از مشاور رسانه‌ای نمایشگاه اسماً الحسنی نوشت، شانزدهمین نمایشگاه سالانه حروف‌نگاری پوستر «اسما الحسنی» که قرار بود با همکاری خانه هنرمندان ایران در دو گالری ممیز و زمستان برگزار شود، به منظور رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و مقابله با ویروس کرونا، آثار خود را از ششم اردیبهشت و همزمان با ماه مبارک رمضان در فضای مجازی نمایش می‌دهد.

همچنین آئین‌های افتتاحیه و معرفی برگزیدگان این رویداد که قرار بود ابتدای ماه مبارک رمضان در تالار جلیل شهناز برگزار شود، لغو و در صورت وجود شرایط مناسب، ایمن و بی خطر، همزمان با عید سعید فطر برگزار خواهد شد. در غیر این صورت نتایج داوری از طریق رسانه‌ها و وب سایت نمایشگاه به اطلاع عموم می‌رسد.

در این دوره از نمایشگاه جایزه بهترین اثر از نگاه مخاطبان به پوستری تعلق می‌گیرد که در اینستاگرام بیشترین تعداد لایک را به خود اختصاص دهد. مجموع آثار منتخب هیأت داوران و راه یافته به این دوره از نمایشگاه نیز ۴۴ پوستر است که در صفحه اینستاگرام نمایشگاه به شناسه asmaulhusna۲۶۱@ منتشر می‌شوند.

جوایز برگزیدگان دوره شانزدهم نمایشگاه، دیپلم افتخار و مبلغ ۵۰ میلیون ریال برای نفر اول، دیپلم افتخار و ۳۰ میلیون ریال برای نفر دوم و دیپلم افتخار و مبلغ ۲۰ میلیون ریال برای نفر سوم است.

همچنین اهدای پنج تقدیرنامه و مجموع مبلغ ۵۰ میلیون ریال به پنج طراح برگزیده نمایشگاه (هر هنرمند ۱۰ میلیون ریال) از سوی هیأت داوران با اهداف تشویقی و انگیزشی در نظر گرفته شده است.

جایزه غیرنقدی بهترین اثر از نگاه مخاطب نیز تا پایان ماه مبارک رمضان از طریق آرای کاربران صفحه اینستاگرام نمایشگاه مشخص خواهد شد.

نشست انتخاب آثار و داوری شانزدهمین نمایشگاه حروف نگاری پوستر «اسما الحسنی» نیز ۱۵ بهمن ماه ۹۸ با حضور سیدحسن موسی زاده، سیدحمید شریفی آل هاشم و کوروش پارسانژاد برگزار و برگزیدگان انتخاب و مشخص شدند.

نشانی سایت نمایشگاه «اسما الحسنی» www.todayposters.com است.

logo-samandehi