اخبار

1398/4/29
مردم کرمان هر سه ماه یکبار شاهد یک رویداد هنری تازه باشند
هادی مظفری، مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی سفری به کرمان از روند مرمت آثار موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان دیدار کرد و با استاندار، شهردار و مدیران فرهنگی کرمان نیز در موضوعات هنری بحث و تبادل نظر کرد.
1398/4/25
جایگاه درخشان هنرمندان ایرانی درشهرك بین المللی هنر پاریس
رئیس شهرک بین المللی سیته پاریس، بندیکت الیوت با هادی مظفری؛ مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در باب شرایط اعزام وپروپوزال هنرمندان به سیته، اهمیت هنر ایران در اروپا، حضور پر رنگ پاویون ایران در بینال ونیز و مباحث هنری بسیاری گفت و گو و تبادل نظر کردند.
1398/4/24
هنرمندان ایران در سیته پاریس جایگاه ششم را دارند
مدیر شهرک بین المللی هنرها (سیته) پاریس در دیدار با معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هنرمندان ایران جایگاه خاصی در عرصه بین‌المللی دارند و در شهرک بین المللی هنرها(سیته) هنرمندان ایران از بین ١٠٠ کشور جایگاه ششم را دارند.
1398/4/5
آرت پنکس؛ پیوند میان صنعت نوشت افزار و هنرمندان است
"در این میان دوست داشتم بین کسانی که در این عرصه به طور صنعتی کار می کنند و هنرمندانی که از نوشت افزارها برای کار خود بهره می جویند پیوند برقرار شود." این را مجید اکبری، مدیر برگزاری جشنواره هنری قلم «آرت پنکس»، در افتتاحیه این رویداد روز دوشنبه 3 تیرماه در گالری آینه فرهنگستان صبا بیان کرد در ادامه خواننده این گفتگو باشید.
1398/4/2
آغاز نام نویسی بیمه درمان تکمیلی، عمر و حوادث اهالی فرهنگ، هنر و رسانه
اعضای صندوق اعتباری هنر در سراسر کشور برای استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی می توانند براساس قرارداد منعقد شده با شرکت بیمه سرمد از تاریخ 98/04/01 تا 98/04/12 با مراجعه به وب سایت صندوق ثبت نام و از خدمات بیمه درمان تکمیلی بهره مند شوند.
1398/3/11
پنجاه و پنج اثر ایرانی و 35 درصد فروش کل هنر خاورمیانه
حراج‌های بین‌المللی فصل بهار "هنر خاورمیانه" کریستیز، ساتبیز و بونامز در حالی برگزار شدند که 55 اثر از 30 هنرمندان ایرانی در این سه رویداد ارائه شد و توانست بالاتر از هنرمندان تمام منطقه بیش از 35 درصد از فروش کل این حراج‌ها را به هنر ایران اختصاص دهد.
1398/2/31
حرکت بینال ونیز در خلاف جهت تئوری‌های ترامپ
مدیر کل دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر درخشش هنرمندان ایرانی در پنجاه و هشتمین دوره بینال ونیز خاطرنشان کرد: هنرمندان حاضر در این رویداد با زبان هنر نشان دادند که با سیاست ها و تئوری‌های دونالد ترامپ مخالف هستند.
1398/2/14
حضور چهارده هنرمند ایرانی در دوسالانه ونیز
پنجاه و هشتمین بینال هنر ونیز، بیست و یکم اریبهشت‌ماه مصادف با ۱۱ می ۲۰۱۹ در Fondaco Marcello شهر ونیز ایتالیا با عنوان "باشد که در زمانه ی جذابی زندگی کنی" آغاز به کار می‌کند. در این رویداد بین المللی سه هنرمند در پاویون ایران و با تلاش موسسه توسعه هنرهای تجسمی شرکت خواهند کرد و آثار یازده هنرمند ایرانی دیگر از مراکز هنری کشورهای دیگر در این رویداد به نمایش در خواهند آمد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1405
logo-samandehi