اخبار

1399/4/20
در مسابقه اطلاعات عمومی هنر بریتانیا شرکت کنید
برای گشت و گذار در مجموعه های هنری و موزه هایی که به دلیل ویروس کرونا تعطیل شده اند، گالری و موزه هنر Leamington Spa سوالاتی مطرح کرده و میزبانی مسابقه اطلاعات عمومی هنر را برعهده دارد.
1399/4/19
هادی مظفری: فعالیت گالری‌ها فعلا منعی ندارد
همزمان که ویروس کرونا در رقابتی نابرابر با انسان‌ها، با سرعت هرچه بیشتر در حال شیوع است، برخی از فعالیت‌های فرهنگی و هنری همانند برگزاری نمایشگاه‌های هنری، این بار نه از روی اجبار، بلکه به خاطر نگرانی‌های اجتماعی لغو و بار دیگر به دنیای مجازی منتقل شدند؛ تصمیمی که مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی نیز آن را فعلا برعهده مدیران گالری‌ها و رویدادهای هنری می‌داند.
1399/3/31
فاز مطالعاتی «باغ موزه مجسمه تهران» امسال کلید می‌خورد
برگزاری نخستین سمپوزیوم نقاشی، سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران، نخستین دوسالانه خوشنویسی، دوسالانه مجسمه های شهری و رویدادهای هنری سال جدید در گفتگو با معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران مطرح شد. در ادامه خواننده این گفتگو باشید.
1399/3/26
در گفتگو با ‌محسن ‌‌‌‌‌حسن‌‌پور مطرح شد
طرح تشکیل انجمن‌های صنفی هنری، موزه تصویرگری، سرانجام هفته تصویرگری 99، فروش آثار تصویرگران و برنامه‌های انجمن در دوران قرنطینه برای حمایت از هنرمندان تصویرگر؛ در گفتگوی خبرنگار گالری آنلاین با ‌‌محسن ‌‌‌‌حسن‌‌پور، رئیس هیئت مدیره انجمن تصویرگران مورد بحث قرار گرفت. در ادامه خواننده این گفتگو باشید.
1399/3/25
برگزاری نمایشگاه‌ بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی
گالری‌ها که بعد از مدتی تعطیلی اجباری، دیگر اجازه دارند با رعایت شرط و شروطی نمایشگاه‌ برگزار کنند، حالا آستین‌ها را بالا زده‌اند و تلاش دارند که بی‌رونقی ماه‌های اخیر را کمی جبران کنند؛ اما انگار برای برخی از گالری‌ها و هنردوستان دیگر ترس از «کرونا» رنگ‌ باخته است و به‌همین خاطر هم بی‌توجه به تمام هشدارهایی که تاکنون از بلندگوهای جهانی پخش شده است، به بهانه اعتلای فرهنگ و هنر، همچون گذشته دور هم جمع می‌شوند!
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1580
logo-samandehi