اخبار

1398/2/3
برنامه‌های هفته گرافیک ۹۸ در یک نشست خبری با حضور رییس هیات مدیره انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران و دبیر این هفته در خانه هنرمندان ایران تشریح شد
نشست هفته گرافیک ۹۸ با حضور فاطمه کرکه‌آبادی رییس هیات مدیره انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، زهرا پاشایی دبیر هفته گرافیک و میترا شاهسوند مدیر هنری هفته گرافیک، مهردخت دارابی دبیر انجمن صنفی طراحان گرافیک، سعید اسلام‌زاده مدیر ارتباطات رسانه دفتر هنرهای تجسمی و محسن سلیمانی نایب رییس انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران صبح دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه در سالن امیرخانی خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
1398/2/3
هفته گرافیک 1398
روز جهانی گرافیک دیزاین (World Graphic Design Day) هر ساله در تاریخ بیست و هفتم آوریل برای طراحان گرافیک یک روز ویژه است. این روز یک فرصت برای شناساندن ارزشهای طراحی و گرامیداشت تولد انجمن بین‌المللی است. در این روز طراحان گرافیک برای برپایی و هم اندیشی و افتتاح نمایشگاه ها و شرکت در نشست ها گرد هم می‌آیند.
1398/1/30
مراسم جشن انتشار کتاب گزیده آثار محمود جوادی‌پور برگزار شد
کتاب نقاش نوگرای ایران، محمود جوادی پور در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران به همت کارگروه نمایشگاه های انجمن هنرمندان نقاش ایران، خانواده جوادی پور و نشر نظر رونمایی شد.
1398/1/28
فروش 113 اثر به نفع آسیب دیدگان از سیل
پیرو فراخوان گالری مژده برای برگزاری نمایشگاهی خیریه به نفع آسیب دیدگان از سیل های اخیر، از فردا، چهارشنبه 28 فروردین، یکصد و پنج هنرمند( تا این لحظه) با ارائه آثار خود در این رویداد خیرخواهانه مشارکت کردند.
1398/1/26
روز جهانی هنر گرامی
روز جهانی هنر 15 آوریل همزمان با زادروز لئوناردو داوینچی، یک جشن بین المللی هنرهای زیبا است که توسط انجمن بین المللی هنر (IAA) با هدف ایجاد آگاهی از فعالیت های خلاقانه در سراسر جهان اعلام شده است.
1398/1/22
روایت نیوشا جوادی‌پور از چگونگی چیدمان آثار نمایشگاه "ستایش روز"
" استاد از فعال ترین هنرمندان نسل خود بود و در ابعاد مختلف فعالیت داشت." این را نیوشا جوادی‌پور در حاشیه چیدمان آثار نمایشگاه مروری بر آثار استاد محمود جوادی پور، ضمن تشریح رویکر چیدمان آثار پدرش در گالری ممیز و زمستان خانه هنرمندان ایران که به همت کارگروه نمایشگاه های انجمن هنرمندان نقاش ایران برگزار میشود، مطرح کرد. نیوشا جوادی پور دارای فوق لیسانس آموزش و تاریخ هنر و همچنین ادبیات انگلیسی است. وی در کشور آلمان مدیریت گالری "کارگاه هنر" و کانونی را به عهده دارد که در آن به آموزش کودکان ۴ تا ۱۸ سال مشغول است.
1398/1/23
در آستانه افتتاحیه نمایشگاه مروری بر آثار استاد محمود جوادی‌پور توسط کارگروه نمایشگاه های انجمن هنرمندان نقاش ایران
"چنین پدری دید من را وسعت داده و دنیای عمیقتری را در مقابل من باز کرده. " این را نیوشا جوادی پور در آستانه افتتاحیه نمایشگاه مروری بر آثار استاد محمود جوادی پور بیان کرد و ارتباط خود با کارهای پدر را چنین شرح داد:
1398/1/20
نمایش و مروری بر آثار محمود جوادی پور تحت عنوان "ستایش روز"
خانه هنرمندان ایران میزبان آثار هنرمند پیشکسوت کشورمان استاد محمود جوادی پور تحت عنوان "ستایش روز" و مراسم رونمایی از کتاب گزیده آثار وی به همت کارگروه نمایشگاه های انجمن هنرمندان نقاش ایران شد.
1398/1/17
خرید آثار هنری نخواهیم داشت
هادی مظفری درباره برنامه‌های هنرهای تجسمی گفت: روند مرمت موزه هنرهای معاصر تهران تا مردادماه ۹۸ به طول می‌انجامد. در عین حال برنامه‌ای برای خرید آثار هنری جدید وجود ندارد. یکی از برنامه‌های آینده شرکت در بینال ونیز است.
1398/1/17
برگزاری سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک
سومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک با رویکردهای هنری و اجتماعی در دو بخش علمی (مقالات) و بخش نمایشگاهی (پوستر فتو گرافیستی) در فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1375
logo-samandehi