گزارش‌های تصویری

1398/5/24
گزارش تصویری نمایشگاه سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزان در موسسه صبا (بخش اول)
سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزی سراسر کشور که به همت معاونت فرهنگی هنری اداره کل شهرستان‌های استان تهران (وزارت آموزش و پرورش) برگزار می‌شود، در این دوره با ارائه ۳۵۶ اثر از ۳۵۲ هنرمند منتخب دانش‌آموز از تمامی نقاط کشورمان، تبدیل به بزرگ‌ترین عرصه ظهور قابلیت‌های هنری نسل نو در تمامی شاخه‌ها و گرایش‌های هنرهای تجسمی و صنایع دستی و هنرهای اصیل و ملی ایرانی شد.
1398/5/12
"گل و مرغ و کلاغ" به انتخاب پژمان رحیمی زاده در نگارخانه لاله گشایش یافت
نمایشگاه گروهی تصویرسازی با عنوان "گل و مرغ و کلاغ" با حضور 57 هنرمند جوان و استادان: بهزاد شیشه گران، بهنام کامرانی، همایون موسوی، کمال الدین طباطبایی و... روز جمعه 11 مرداد ماه در نگارخانه لاله گشایش یافت.
1398/4/5
گزارش تصویری نخستین جشنواره هنری" قلم"در صبا (بخش دوم)
نخستین جشنواره هنری قلم با هدف شناخت استعدادها و خلاقیتهای نسل جوان سراسر کشور، همزمان با روز قلم و با حضور هنرمندان پیشکسوت و علاقه مندان در موسسه فرهنگی هنری صبا برگزار شد.
1398/1/23
گزارش تصویری از مراسم افتتاحیه نمایشگاه مروری بر آثار استاد محمود جوادی‌پور
نمایشگاه مروری بر آثار استاد محمود جوادی پور تحت عنوان "ستایش روز" در خانه هنرمندان ایران با حضور چشمگیر هنرمندان و هنردوستان به همت کارگروه نمایشگاه های انجمن هنرمندان نقاش ایران، گشایش یافت.
1398/1/17
تصویرسازی یک کتاب با الهام از ماتیس
جولی همیلتون با استفاده از تکنیک کولاژ کتاب های خود را تصویرسازی میکند، او کاغذ رنگی‌ها و اشکال مختلف را در ترکیب های متفاوت مرتب می‌کند و طرح های متنوع فیگوراتیو تا اشکال انتزاعی را ایجاد میکند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 187
logo-samandehi