گزارش‌های تصویری

1399/5/4
بیان بصری شخصی Hannah Perry
توسعه مهارت ها و یافتن سبک منحصر بفرد ویژگی آثار تصویرسازان مطرح است. در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به آثار تصویرسازی Hannah Perry.
1399/4/2
نظم هندسی رنگ و فرم در آثار Craven
خطوط هندسی طرحی های Craven از طریق دستکاری یک تصویر اصلی به آنچه که به نظر می رسد مجموعه ای از فرم ها و رنگهای درهم و بر هم است، نظم می دهند.
1399/2/7
ویدئو مراسم رونمایی لوگو شرکت NEXT توسط هنرمند پیشکسوت گرافیست Paul Rand
مدیر هنری و طراح گرافیک آمریکایی Paul Rand بیشتر به خاطر طراحی آرم شرکت های IBM ، UPS ، Enron ، Morningstar ، Inc. ، Westinghouse ، ABC و NeXT شناخته می شد. او یکی از اولین هنرمندان تجاری آمریکا بود که سبک طراحی گرافیک Swiss را پذیرفت و بر اساس آن کار کرد.
1399/1/20
تکیه کرونا بر دیوارهای جهان
روزهایی که صدای مصائب کرونا از سراسر جهان به گوش می‌رسد دیوارها نیز با هنر نقاشان دیواری به صدا درآمدند تا هوشیاری برای رنج مشترکی را هشدار دهند که سنگینی آن بر روی جهان آوار شده است.
1399/1/18
رد پای کرونا در تابلوهای مشهور جهان
ابراهیم حقیقی ـ هنرمند گرافیست ـ مدتی است که به بهانه‌ی شیوع ویروس کرونا در جهان، تاریخ هنر را نیز از این موضوع بی‌نصیب نگذاشته و پای این ویروس را به آثار هنری مشهور جهان باز کرده است.
1399/1/4
نگاهی بر تصویرسازی های دیوید سیرا لیستون
دیوید سیرا لیستون تصاویری از کاراکترها خلق می کند که بطور خارق العاده ای سرگرم کننده هستند. در پرتره هایی که او خلق می کند، کودکان با جانوران وحشی ارتباط برقرار کرده و به کشف طبیعت اسرار آمیز می پردازند و سحر و جادو می کنند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 250
logo-samandehi