برنامه های گالری آنلاین

1398/11/30
حامی رسانه ای مراسم یادبود رامین مهدی نژاد در خانه هنرمندان ایران
مراسم یادبود رامین مهدی نژاد به همت انجمن هنرمندان نقاش ایران ۲۴ بهمن ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای رویداد "چهره معتبر" در خانه هنرمندان ایران
سالن شهناز خانه هنرمندان ایران روز پنجشنبه 17 بهمن ماه 98 میزبان رویدادی تحت عنوان "چهره معتبر" بود که توسط کارگروه پژوهش انجمن هنرمندان نقاش ایران برگزار شد؛ و گالری آنلاین نیز به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای نخستین نمایشگاه کشوری نقاشی افراد دارای معلولیت در موسسه صبا
معاونت امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با همکاری موسسه فرهنگی، هنری و پژوهشی صبا نخستین نمایشگاه کشوری نقاشی افراد دارای معلولیت از 10 الی 17 آذرماه برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای نمایشگاه آثار "هادی ضیا الدینی" در موسسه صبا
نمایشگاهی از آثار طراحی، نقاشی و مجسمه های "هادی ضیا الدینی" با همکاری حوزه هنری استان کردستان از ۹ آبان ماه تا 19 آذرماه در موسسه صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای «جشنواره نقاشان نوگرای البرز» در صبا
"جشنواره نقاشان نوگرای البرز"؛ بزرگ‌ترین گردهمایی نقاشان البرز با مشارکت برجسته‌ترین چهره‌های پیش‌کسوت نقاشی معاصر در کنار هنرمندان جوان از 9 الی 16 مهرماه در موسسه صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای نمایشگاه «مهرواره هنرهای تجسمی» در موسسه صبا
«مهرواره هنرهای تجسمی» با صدها اثر از کودکان و نوجوانان هنرمند ایرانی در چهار رشته نقاشی، خوشنویسی، سفالگری و عکاسی، از 9 الی 14 شهریورماه 1398 در نگارخانه آیینه موسسه صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/29
حامی رسانه ای «سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزان» در موسسه صبا
«سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزان» به همت معاونت فرهنگی هنری اداره کل شهرستان‌های استان تهران (وزارت آموزش و پرورش) از 23 الی 31 مردادماه 98 در موسسه فرهنگی هنری صبا، وابسته به فرهنگستان هنر برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/29
حامی رسانه ای نخستین جشنواره هنری" قلم" در صبا
نخستین جشنواره هنری قلم با هدف شناخت استعدادها و خلاقیتهای نسل جوان سراسر کشور، همزمان با روز قلم از 3 الی 9 تیرماه 98 در موسسه فرهنگی هنری صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/29
حامی رسانه ای نخستین جشنواره ملی نقاشی اَرتَنگ
نخستین جشنواره ملی نقاشی اَرتَنگ که شامل دو بخش نمایشگاهی و پژوهشی بود، به همت انجمن علمی نقاشی دانشگاه علم و فرهنگ از 1 الی 6 تیرماه ۱۳۹۸ در موسسه فرهنگی هنری صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/29
حامی رسانه ای نمایشگاه نقاشی" انقلاب هنر" در موسسه صبا
نمایشگاه نقاشی" انقلاب هنر" از 20 فروردین ماه الی 10 ازدیبهشت ماه 98 در نگارخانه خیال صبا فرهنگستان هنر برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/29
حامی رسانه ای جشنواره اسفندگان "نقش خیال" در موسسه صبا
جشنواره اسفندگان "نقش خیال" با همکاری موسسه صبا و انجمن هنرهای تجسمی استان تهران از 20 الی 27 اسفندماه 1397 در نگارخانه خیال، حیاط صبا و رواق هنر فرهنگستان هنر برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی و پوشش خبری ویژه ایفای نقش نمود.
1398/11/15
حامی رسانه ای نمایشگاه گزیده آثار محمد ابراهیم جعفری در خانه هنرمندان ایران
نمایشگاه آثار هنرمند نقاش، شاعر، محمد ابراهیم جعفری ۱۳۹۷ - ۱۳۱۹ تحت عنوان "در سفر با ماه" به همت انجمن هنرمندان نقاش و با تلاش همسر و خانواده ایشان جمع آوری و به نمایش در آمد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/15
حامی رسانه ای نمایشگاه گروهی نقاشی «متن در متن» در خانه هنرمندان ایران
نمایشگاه گروهی نقاشی «متن در متن» به کوشش انجمن هنرمندان نقاش ایران با تاکید بر مفاهیم «متن»، «زیرمتن» و «فرامتن» از 20 دی ماه الی 1 بهمن ماه در خانه هنرمندان ایران برپا شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/15
حامی رسانه ای نمایشگاه "اسطوره نگاری" در خانه هنرمندان ایران
نمایشگاه گروهی "اسطوره نگاری" به همت انجمن هنرمندان نقاش و به کیوریتوری شیما خشخاشی و کوکیوریتوری محمدرضا منطقی از 20 دیماه الی 1 بهمن ماه 98 در خانه هنرمندان ایران برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/15
حامی رسانه ای نمایشگاه گروهی "طبیعت بی جان ١+١٢"
نمایشگاه گروهی "طبیعت بی جان ١+١٢" به همت كارگروه نمایشگاههای انجمن هنرمندان نقاش ایران از جمعه ١٢ الی ۲۳ مهرماه 98 در خانه هنرمندان ایران برپا شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/15
حامی رسانه ای "نمایشگاه ۹۷/۹۵" در خانه هنرمندان ایران
"نمایشگاه ۹۷/۹۵" نمایشگاه گروهی نقاشی اعضاء جدید انجمن هنرمندان نقاش ایران از تاریخ ۷ الی ۱۸ تیرماه سال ۹۸ در گالری های تابستان، پاییز، زمستان و میرمیران خانه ی هنرمندان ایران برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/15
حامی رسانه ای مراسم بزرگداشت و مروری بر آثار منیژه میرعمادی
انجمن هنرمندان نقاش ایران، همزمان با دومین سالروز درگذشت منیژه میر عمادی، مراسم بزرگداشت و مروری بر آثار این هنرمند نقاش را ۲۴ الی ۳۱ خرداد ۹۸ در خانه هنرمندان ایران برگزار نمود؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/15
حامی رسانه ای نمایش و مروری بر آثار محمود جوادی پور در خانه هنرمندان
نمایشگاه آثار هنرمند پیشکسوت کشورمان استاد محمود جوادی پور تحت عنوان "ستایش روز" و مراسم رونمایی از کتاب گزیده آثار وی به همت کارگروه نمایشگاه های انجمن هنرمندان نقاش ایران از 22 تا 30 فروردین ماه 98 برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 34
logo-samandehi