اخبار

1399/9/12
تلاش برای یافتن خاص ترین خودنگاره «ون‌گوگ»
گفته می‌شود خاص‌ترین خودنگاره «ونسان ون‌گوگ» ـ نقاش مشهور هلندی ـ در واپسین روزهای جنگ جهانی دوم در آتش سوخته است؛ اما این احتمال نیز وجود دارد که این اثر غارت شده و در آتش نسوخته باشد.
1399/9/12
صنایع دستی؛ پیوند مدگرایی مدرن و میراث کهن
معاون فرهنگی دانشگاه گیلان، با بیان اینکه مد و مدگرایی در مرکز گفتمان فرهنگی قرار دارد، خاطرنشان کرد: صنایع دستی می تواند دنیای مدرن را با میراث کهن پیوند بزند و می توانیم از کارهای دستی برای طراحی لباس استفاده کنیم.
1399/9/10
جمع‌آوری حدود نیم میلیون دلار برای کمک به بیمارستان محلی توسط یک بیمار بهبود یافته
یک چیدمان هنری ساخته شده با ۲۰ هزار اوریگامی در یک گالری در بروکسل بلژیک به نمایش گذاشته شده که بخشی از تلاش‌ها برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی است تا بتوان با آن دو تخت مخصوص مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا برای یک بیمارستان محلی تهیه کرد.
1399/9/9
سیمای سبز رهایی به مناسبت روز جهانی ایدز برگزار میکند
روبان قرمز در روز جهانی ایدز برج میلاد، برج آزادی و پل طبیعت را پوشاند و همزمان نمایشگاه آنلاین "دنیای پس از کرونا" با نمایش آثار نقاشی کودکان متاثر از اچ‌آی‌وی و با هدف خرید تبلت برای تحصیل این کودکان برگزار میشود.
1399/9/6
دومین نمایشگاه منطقه ای مد و لباس و صنایع دستی به صورت مجازی افتتاح میشود
دومین نمایشگاه منطقه ای توانمندی های دانشجویان دختر در زمینه مد، لباس و صنایع دستی به صورت مجازی با میزبانی دانشگاه گیلان و مشارکت دانشگاههای دوازده گانه مناطق (مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، قزوین، زنجان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، سمنان، تهران و قم) با هدف بهره گیری از تمام ظرفیتهای موجود و ممکن در دانشگاهها، افزایش غرورملی، ارتقاء توانایی ها و مهارتهای دانشجویان دختر وایجاد زمینه های ورود آنان در فضای کسب و کار، در تاریخ نهم آذر ماه 1399 به مدت سه روز برگزار خواهد شد.
1399/9/6
مروری كوتاه بر زندگی‌نامه زنده‌یاد محمود جوادی‌پور
به مناسبت هشتمین سالگرد درگذشت استاد محمود جوادی‌پور، عضو جاوید فرهنگستان هنر، با انتشار خلاصه‌ای از زندگی‌نامه، نمایش گزیده‌ای از آثار و انتشار فیلمی از گفت‌وگو با این هنرمند صاحب‌نام از سوی فرهنگستان هنر، یاد و خاطره ایشان را گرامی داشتند.
1399/9/6
مروری كوتاه بر زندگی‌نامه زنده‌یاد مرتضی ممیز
چهارم آذر پانزدهمین سالگرد درگذشت زنده‌یاد مرتضی ممیز، عضو جاوید فرهنگستان‌هنر بود. به همین مناسبت فرهنگستان‌هنر با مروری کوتاه بر زندگی‌نامه این هنرمند ارزشمند و انتشار نماهنگی یاد و خاطره ایشان را گرامی داشت.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 11088
logo-samandehi