اخبار

1397/9/21
تجلیل از 5 پژوهشگر برتر در جشنواره تجسمی فجر/برگزاری پنل های تخصصی همایش
مدیر بخش همایش و فراخوان مقالات یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر خبر از تجلیل از 5 پژوهشگر برتر حوزه هنرهای تجسمی در این دوره از جشنواره هنرهای تجسمی فجر و معرفی آنها در موزه امام علی (ع) از طریق معرفی آثارشان داد.
1397/9/21
این یک دروغ بزرگ است که هدف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عدم برگزاری بینال های هنری است
هادی مظفری در حاشیه هفتمین دوره «ده روز با عکاسان » با بیان اینکه این روزها به کرات این جمله را می شنویم که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری دوسالانه های هنری امتناع می کند؛ ادامه داد: این یک دروغ بزرگ است که هدف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عدم برگزاری بینال های هنری است.
1397/9/21
پیام تسلیت مدیرکل هنرهای تجسمی و معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای درگذشت احمدرضا دالوند
هادی مظفری (مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی پیامی در گذشت احمد رضا دالوند (هنرمند، پژوهشگر ،منتقد هنری) را تسلیت گفتند.
1397/9/21
"هویت"؛ نمایشگاه گروهی نقاشی
این نمایشگاه در بردارنده 30 اثر نقاشی با شیوه های متنوع از 10 هنرمند جوان است که ذهنیات خود را در مواجهه با جهان پیرامون در قالب ساختاری تصویری بیان می نمایند و هریک تلاش نموده اند تا خود و هویت فردی و درونی شان را جستجو و در آثارشان منعکس نمایند.
1397/9/20
توجه به آموزش و ارائه آثار هنری در کتابخانه‌های عمومی
معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با هدف هم‌افزایی در دست‌یابی به اهداف مشترک فرهنگی و هنری، تفاهمنامه همکاری امضاء کردند.
1397/9/20
ارتباط هنر نگارگری با مخاطب امروز نشانه نو بودن این هنر است
دبیر رشته نگارگری یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر گفت: نگارگری از جمله هنرهای کهن ملی ما به شمار می‌رود. بنابراین باید بدانیم که این بخش حرف و سبک خود را برای ارائه دارد. نو شدن در هنر نگارگری را نمی‌توان به شکل اتفاقات و روش‌های هنر مدرن دید. از آنجایی که این هنر امروز نیز می‌تواند با مخاطب خود به شکلی درست ارتباط برقرار کند، نشان دهنده معاصر بودن آن است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 8742
logo-samandehi