برنامه های گالری آنلاین

1398/12/25
حامی رسانه ای و راه اندازی نمایش آنلاین فراخوان طراحی پوستر با موضوع آگاهی بخشی و مقابله با کرونا (covid – 19)
رویداد نمایشگاهی «خانه خوبان» که به صورت مستقل برگزار شد، از هنرمندان و طراحان گرامی دعوت به عمل آورد که با ارایه آثار خود با موضوع آگاهی بخشی و مقابله با کرونا ویروس در قالب پوستر شرکت کنند؛ که پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در پوشش خبری و راه اندازی سایت نمایش آنلاین ایفای نقش نمود.
1398/12/7
سخنرانی مدیرمسئول گالری آنلاین در نشست سپهر زیسته هنرمند؛ پویشی در اقتصاد هنر
نشست "سپهر زیسته هنرمند؛ پویشی در اقتصاد هنر"، نهم و دهم اسفند ماه ۹۷ از طرف دانشگاه تربیت مدرس در مرکز هنرپژوهی نقش جهان، فرهنگستان هنر برگزار شد؛ که فاطمه عبداله زاده (مدیر مسئول سایت گالری آنلاین) نیز در این برنامه به سخنرانی پرداخت.
1398/12/6
حامی رسانه ای، راه اندازی سایت و دبیرخانه آنلاین ششمین همایش ملی انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران با رویکرد مبانی نظری هنر متعهد در ایران معاصر
پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین در ششمین همایش ملی انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران با رویکرد مبانی نظری هنر متعهد در ایران معاصر، به عنوان حامی رسانه ای رویداد در پوشش خبری برنامه، راه اندازی سایت و دبیرخانه آنلاین و ثبت گزارش تصویری ایفای نقش نمود.
1398/11/30
حامی رسانه ای، راه اندازی سایت و دبیرخانه آنلاین دومین همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست
پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین در دومین همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست، به عنوان حامی رسانه ای رویداد در پوشش خبری برنامه، گفتگو با هنرمندان، راه اندازی سایت جشنواره، راه اندازی دبیرخانه آنلاین و ثبت گزارش تصویری ایفای نقش نمود.
1398/12/6
حامی رسانه ای، راه اندازی سایت و دبیرخانه آنلاین پنجمین همایش ملی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکردهای نوین بصری در نوشتار
پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین در پنجمین همایش ملی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکردهای نوین بصری در نوشتار، به عنوان حامی رسانه ای رویداد در پوشش خبری برنامه، راه اندازی سایت و دبیرخانه آنلاین و ثبت گزارش تصویری ایفای نقش نمود.
1398/12/6
حامی رسانه ای، راه اندازی سایت و دبیرخانه آنلاین سومین همایش مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد گرافیک محیطی
پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین در سومین همایش مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد گرافیک محیطی، به عنوان حامی رسانه ای رویداد در پوشش خبری برنامه، راه اندازی سایت و دبیرخانه آنلاین ایفای نقش نمود.
1398/11/29
حامی رسانه ای «سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزان» در موسسه صبا
«سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزان» به همت معاونت فرهنگی هنری اداره کل شهرستان‌های استان تهران (وزارت آموزش و پرورش) از 23 الی 31 مردادماه 98 در موسسه فرهنگی هنری صبا، وابسته به فرهنگستان هنر برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1398/11/29
حامی رسانه ای نخستین جشنواره هنری" قلم" در صبا
نخستین جشنواره هنری قلم با هدف شناخت استعدادها و خلاقیتهای نسل جوان سراسر کشور، همزمان با روز قلم از 3 الی 9 تیرماه 98 در موسسه فرهنگی هنری صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی، پوشش خبری ویژه و گفتگو با هنرمندان ایفای نقش نمود.
1397/1/8
حامی رسانه ای جشنواره مدیریت پسماند
پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین در پوشش خبری و اطلاع رسانی رویداد جشنواره مدیریت پسماند که به همت کانون هنرهای تجسمی، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا س و سازمان محیط زیست کشور، سازمان زیباسازی شهر تهران، برگزار شد به عنوام حامی رسانه ای ایفای نقش نمود.
1397/1/8
حامی رسانه ای ، راه اندازی سایت و دبیرخانه آنلاین اولین همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست
پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین در همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست، به عنوان حامی رسانه ای رویداد در پوشش خبری برنامه ، گفتگو با هنرمندان، راه اندازی سایت جشنواره، راه اندازی دبیرخانه آنلاین و ثبت گزارش تصویری ایفای نقش نمود.
1397/1/8
گفتگوی سایت تندیس با گالری آنلاین
مدتی است که با فعالیت یک سایت تجسمی جدید روبرو شده‌ایم. عمده فعالیت این سایت در حیطه اخبار مربوط به نقاشی، معماری، گرافیک، عکاسی و خبرها و اعلان‌های مربوط به فراخوان ها، بورسیه ها، کنکور هنر و … می‌باشد که با فعالیت بسیار در انتشار گسترده مطالب موفق به جلب مخاطبان خود در شبکه های اجتماعی و سایت شده‌اند. به واسطه‌ی اشتراک موضوعی محتوای این سایت گفتگویی با مدیران سایت گالری آنلاین ، فاطمه عبدالله‌زاده و یاشا زمانپور در دیدار با مدیر سایت تندیس در رابطه با نحوه شکل گیری و فعالیت سایت گالری آنلاین انجام شد.
1397/1/8
برگزاری رقابت هنرهای تجسمی "دعای باران"
رسانه هنرهای تجسمی گالری آنلاین با هدف آگاهی سازی در مورد کم آبی و با توجه به اهمیت و نقش برجسته‌ی فضای مجازی در فرهنگ سازی صرفه جویی مصرف آب، از هنرمندان برای شرکت در فراخوان "دعای باران" جهت نمایش و انتشار آنلاین تصاویر آثارشان در این حیطه دعوت نمود.
1397/1/8
انتخاب گالری آنلاین به عنوان رسانه برتر هفته تصویرگری 96
در مراسم اختتامیه هفته تصویرگری ۹۶ روز دوشنبه ۱۵ آبان، گالری آنلاین به عنوان خبرگزاری منتخب شناخته شد؛ مسئولین هفته ی تصویرگری ۹۶ مطالب گالری آنلاین را از نظر تعداد، نوع، جامعیت و استنادهای دقیق، برجسته دانستند و لوح سپاس هفته تصویرگری را به نشانی قدر دانی از کیفیت این همکاری و پوشش خبری رسانه ای به مدیر گالری آنلاین به نمایندگی از تیم همکاران این مجموعه اهدا کردند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 16
logo-samandehi