فراخوان

1399/10/16
فراخوان مسابقه طراحی نشان «سرباز»
معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در فراخوان این مسابقه که به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی منتشر شده از طراحان و هنرمندان برای طراحی نشان «سرباز» دعوت کرده است.
1399/10/13
فراخوان جشنواره استقبال از نوروز 1400
سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج به مناسبت فرارسیدن نوروز 1400 در نظر دارد جشنواره نوروزی برگزار نماید. این جشنواره در قالب طرح استقبال از بهار و با هدف ایجاد شور و نشاط بهاری در شهر، از طریق مشارکت هنرمندان و به منظور زینت بخشیدن به فضاهای شهری، طرح ریزی شده است. به همین منظور از کلیه هنرمندان برای مشارکت و ارائه طرح و ایده های خلاقانه دعوت بعمل می آید تا طرح های خود را به دبیرخانه فراخوان ارسال نمایند.
1399/9/18
فراخوان اولین یادواره بین المللی سرداران مقاومت : حاج قاسم سلیمانی، ابو مهدی المهندس
دانشگاه الزهرا با همکاری حوزه هنری و مراکز علمی - فرهنگی داخلی و بین المللی اولین یادواره علمی - فرهنگی ( ادبی - هنری ) زنان ایران و جهان در بزرگداشت سرداران مقاومت حاج قاسم سلیمانی، ابو مهدی المهندس را برگزار می کند.
1399/9/10
فراخوان جشنواره مجازی دانشجویی نورِمحمد
جشنواره مجازی دانشجویی نورِمحمد با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه سوره و معاونت فرهنگی -اجتماعی وزارت علوم با هدف معرفی پیامبر صلح و مهربانی به جهانیان، برگزار می‌شود.
1399/9/10
فراخوان جشنواره خش‌خش
جمعیت احیاگران روستاهای ایران "جشنواره خش‌خش" را با هدف تصویرسازی و ساخت کاردستی با برگ‌ های پاییزی برگزار می‌کند.
1399/9/10
فراخوان هشتمین سالانه هنرهای شهری همدان ـ استقبال از بهار 1400
سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهر همدان، در راستای اهداف و فعالیت های خود در زمینه هنرهای شهری و ارتقاء کیفیت فضاهای همگانی به منظور استمرار حضور هنرمندان همچون سال‌های گذشته و افزایش مشارکت مردمی در آستانه فصل بهار «هشتمین رویداد هنری سالانه هنرهای شهری همدان» را برگزار می کند.
logo-samandehi