گالری‌های داخلی

1397/12/5
گزارش تصویری نمایشگاه گروهی "صبحگاه" در گالری زرنا
نمایشگاه "صبحگاه" از روز جمعه سوم اسفندماه به کیوریتوری پارسا تاک و انسیه رزق دوست، که تحت نام گروهی هنری گاتها به فعالیت می پردازند با هدف شناخت هنرمندان جدید و ارائه آثار هنری با کیفیت و استاندارد در گالری زرنا برپا شده است.
1397/10/23
گزارش تصویری نمایشگاه نخستین سالانه‌ی هنرمندان شورای هنرهای تجسمی در خانه هنرمندان ایران (بخش سوم)
نخستین سالانه‌ی شورای تجسمی خانه هنرمندان ایران با نام «فرصت» در همراهی با انجمن‌ها و هنرمندان تجسمی ایران و با هدف برپایی نمایشگاه، نشست تخصصی و فروش آثار هنرمندان تجسمی برگزار شد.
1397/10/19
دومین جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوانان/ گزارش تصویری
حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، در افتتاحیه دومین جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوانان در رابطه با مستقل شدن بخش مد و لباس کودک از بزرگسال گفت: اکنون بخش کودک به یک توانمندی رسیده است که باید مجزا باشد؛ قطعا در طول زمان باید بخش مردان هم جدا گردد و اینها در واقع اهمیت نگاه تخصصی را نشان می دهند.
1397/10/16
گزارش تصویری نمایشگاه نخستین سالانه‌ی هنرمندان شورای هنرهای تجسمی در خانه هنرمندان ایران (بخش دوم)
نخستین سالانه‌ی شورای تجسمی خانه هنرمندان ایران با نام «فرصت» در همراهی با انجمن‌ها و هنرمندان تجسمی ایران و با هدف برپایی نمایشگاه، نشست تخصصی و فروش آثار هنرمندان تجسمی برگزار شد.
1397/9/14
گزارش تصویری نمایشگاه مجسمه‌های شهری تهران در صبا (بخش دوم)
نمایشگاه آثار ششمین دوره دو سالانه مجسمه‌های شهری تهران با ۶۱ اثر از مجموع ۳۰۰ اثر راه یافته به مرحله دوم داوری از روز جمعه ۹ آذر ماه در دو نگارخانه خیال و آینه صبا برپا شده است و تا ۵ دی ماه نیز ادامه خواهد داشت.
1397/8/30
گزارش تصویری نمایشگاه "خیال های آهنی" در گالری پل
مجسمه های آهنی محمدرضا غنیمت در نمایشگاهی تحت عنوان "خیال های آهنی" از روز جمعه ۲۵ آبان ماه در گالری پل به نمایش در آمده است و تا دوم آذرماه در گالری پل به نشانی سیدخندان، خیابان کابلی(دبستان)، کوچه فردوسی، پلاک ۳۴، طبقه همکف برپا خواهد بود و علاقه مندان جهت بازدید می توانند از ساعت ۱۶ الی ۲۰ به این گالری مراجعه نمایند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 84
logo-samandehi