گالری‌های داخلی

1397/10/23
گزارش تصویری نمایشگاه نخستین سالانه‌ی هنرمندان شورای هنرهای تجسمی در خانه هنرمندان ایران (بخش سوم)
نخستین سالانه‌ی شورای تجسمی خانه هنرمندان ایران با نام «فرصت» در همراهی با انجمن‌ها و هنرمندان تجسمی ایران و با هدف برپایی نمایشگاه، نشست تخصصی و فروش آثار هنرمندان تجسمی برگزار شد.
1397/10/19
دومین جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوانان/ گزارش تصویری
حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، در افتتاحیه دومین جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوانان در رابطه با مستقل شدن بخش مد و لباس کودک از بزرگسال گفت: اکنون بخش کودک به یک توانمندی رسیده است که باید مجزا باشد؛ قطعا در طول زمان باید بخش مردان هم جدا گردد و اینها در واقع اهمیت نگاه تخصصی را نشان می دهند.
1397/10/16
گزارش تصویری نمایشگاه نخستین سالانه‌ی هنرمندان شورای هنرهای تجسمی در خانه هنرمندان ایران (بخش دوم)
نخستین سالانه‌ی شورای تجسمی خانه هنرمندان ایران با نام «فرصت» در همراهی با انجمن‌ها و هنرمندان تجسمی ایران و با هدف برپایی نمایشگاه، نشست تخصصی و فروش آثار هنرمندان تجسمی برگزار شد.
1397/9/14
گزارش تصویری نمایشگاه مجسمه‌های شهری تهران در صبا (بخش دوم)
نمایشگاه آثار ششمین دوره دو سالانه مجسمه‌های شهری تهران با ۶۱ اثر از مجموع ۳۰۰ اثر راه یافته به مرحله دوم داوری از روز جمعه ۹ آذر ماه در دو نگارخانه خیال و آینه صبا برپا شده است و تا ۵ دی ماه نیز ادامه خواهد داشت.
1397/8/30
گزارش تصویری نمایشگاه "خیال های آهنی" در گالری پل
مجسمه های آهنی محمدرضا غنیمت در نمایشگاهی تحت عنوان "خیال های آهنی" از روز جمعه ۲۵ آبان ماه در گالری پل به نمایش در آمده است و تا دوم آذرماه در گالری پل به نشانی سیدخندان، خیابان کابلی(دبستان)، کوچه فردوسی، پلاک ۳۴، طبقه همکف برپا خواهد بود و علاقه مندان جهت بازدید می توانند از ساعت ۱۶ الی ۲۰ به این گالری مراجعه نمایند.
1397/8/4
گزارش تصویری نمایشگاه "خودمان" در گالری پل
گالری پل که از روز جمعه ۲۷ مهرماه الی ۳ آبان ماه با نمایش آثاری از هادی ابری، روجا اسلام پناه، شهره اصحابی، پیمان بانی شرکاء، قاسم بخشی، طناز پورزمردیان، نیوشا تاج بخش، آرزو جباری، مرتضی جهانشاهلو، افرا جشنیوند، مهسان چالاکی، مریم چرخ گرد، مرجان چوپانیان، محسن حسینمردی، ابراهیم ربانی خیرخواه، شایان شعبان، الیشا شعفی، مینا طاهری نژاد، ستاره فرهنگی، نیلوفر قدیمی، هاجر کرمی، مریم لبیکی، لاله ماهر، سارا مایلی، شقایق منتظر، سمیرا نادری، هانی نجم، مریم نیاکی، رفیعه هزاره، سهیلا هوشمندفرو نسرین یوسفی، تحت عنوان "خودمان" با موضوع سلف پرتره میزبان علاقه مندان به هنر بود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 79
logo-samandehi