گالری‌های داخلی

1398/8/23
گزارش تصویری نشست دومین همایش بین المللی هنرهای تجسمی و محیط زیست با محوریت «هنر بازیافت» در موسسه صبا
دومین همایش بین المللی هنرهای تجسمی و محیط زیست که در دومین گام خود نگاه و رویکرد ویژه ای به هنر بازیافت دارد، روز چهارشنبه 22 آبان 98 با گشایش بخش نمایشگاهی در نگارخانه «خیال شرقی» موسسه صبا و بخش پژوهشی و نشستهای تخصصی در سالن «سینماتک» این مجموعه آغاز شد.
1398/8/23
گزارش تصویری بخش نمایشگاهی دومین همایش بین المللی هنرهای تجسمی و محیط زیست با محوریت «هنر بازیافت» در موسسه صبا
دومین همایش بین المللی هنرهای تجسمی و محیط زیست در دومین گام خود نگاه و رویکرد ویژه ای به هنر بازیافت دارد روز چهارشنبه 22 آبان 98 با گشایش بخش نمایشگاهی در نگارخانه «خیال شرقی» موسسه صبا و بخش پژوهشی و نشستهای تخصصی در سالن «سینماتک» این مجموعه آغاز شد.
1398/8/13
مراسم نکوداشت مسعود عربشاهی در فرهنگستان هنر برگزار شد
مراسم نکوداشت مسعود عربشاهی به مناسبت چهلمین روز درگذشت این هنرمند، عصر روز گذشته، یکشنبه ۱۲ آبان ماه به همت انجمن نقاشان ایران با همکاری موزه هنرهای معاصر تهران، فرهنگستان هنر و موسسه فرهنگی، هنری و پژوهشی‌ صبا و با حضور برخی از چهره‌های هنری و فعالان عرصه هنرهای تجسمی در فرهنگستان هنر برگزار شد.
1398/8/13
گزارش تصویری نمایشگاه آثار هادی ضیاءالدینی در مؤسسه صبا (بخش دوم)
نمایشگاه آثار استاد ضیاءالدینی با نمایش چهارصد اثر «طراحی، نقاشی و مجسمه» که دربرگیرنده چهار دهه فعالیت مستمر وی به شمار می‌رود، با همکاری حوزه هنری استان کردستان از عصر روز پنجشنبه ۹ آبان ماه در مؤسسه صبا گشایش یافته است.
1398/8/13
«صبا» میزبان نکوداشت و نمایشگاه آثار «ساحت حضور» شد
مؤسسه فرهنگی، هنری و پژوهشی صبا از روز یکشنبه ۱۲ آبان 1398 همزمان با چهلمین روز فقدان استاد مسعود عربشاهی، از پیشگامان جنبش نوین هنرهای تجسمی ایران، میزبان نمایشگاهی از آثار دیده‌نشده این هنرمند صاحب‌سبک ایرانی شد.
1398/8/11
گزارش تصویری نمایشگاه آثار هادی ضیاءالدینی در مؤسسه صبا (بخش اول)
نمایشگاه آثار استاد ضیاءالدینی با نمایش چهارصد اثر «طراحی، نقاشی و مجسمه» که دربرگیرنده چهار دهه فعالیت مستمر وی به شمار می‌رود، با همکاری حوزه هنری استان کردستان از عصر روز پنجشنبه 9 آبان ماه در مؤسسه صبا گشایش یافت.
1398/7/28
گزارش تصویری نمایشگاه «سماع شکسته» در موسسه صبا (بخش سوم)
دومین نمایشگاه بزرگ آثار استادان و هنرمندان خط شکسته معاصر ایران هم‌زمان با گرامیداشت هفته خوشنویسی به همت موسسه صبا و با همکاری فرهنگستان هنر و کمیسیون ملی یونسکو، از روز پنج‌شنبه، ۱۸ مهرماه در نگارخانه آیینه موسسه فرهنگی هنری صبا برپا شده و تا ۲ آبان ماه نیز ادامه خواهد داشت.
1398/7/22
گزارش تصویری نمایشگاه «سماع شکسته» در موسسه صبا (بخش دوم)
دومین نمایشگاه بزرگ آثار استادان و هنرمندان خط شکسته معاصر ایران هم‌زمان با گرامیداشت هفته خوشنویسی به همت موسسه صبا و با همکاری فرهنگستان هنر و کمیسیون ملی یونسکو، روز پنج‌شنبه، ۱۸ مهرماه با حضور اساتید خوشنویسی و علاقه‌مندان در نگارخانه آیینه موسسه فرهنگی هنری صبا برپا شد.
1398/7/20
گزارش تصویری نمایشگاه «سماع شکسته» در موسسه صبا (بخش اول)
دومین نمایشگاه بزرگ آثار استادان و هنرمندان خط شکسته معاصر ایران هم‌زمان با گرامیداشت هفته خوشنویسی به همت موسسه صبا و با همکاری فرهنگستان هنر و کمیسیون ملی یونسکو، روز پنج‌شنبه، ۱۸ مهرماه با حضور اساتید خوشنویسی و علاقه‌مندان در نگارخانه آیینه موسسه فرهنگی هنری صبا برپا شد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 133
logo-samandehi