گالری‌های داخلی

1398/6/12
گزارش تصویری جشنواره هنری «مهرواره هنرهای تجسمی» در موسسه صبا (بخش دوم)
جشنواره «مهرواره هنرهای تجسمی» با ارائه صدها اثر از کودکان و نوجوانان هنرمند ایرانی در چهار رشته نقاشی، خوشنویسی، سفالگری و عکاسی، بزرگ‌ترین ضیافت نونهالان آینده‌ساز هنر کشورمان را در موسسه صبا برگزار نموده است.
1398/6/11
گزارش تصویری جشنواره هنری «مهرواره هنرهای تجسمی» در موسسه صبا (بخش اول)
جشنواره «مهرواره هنرهای تجسمی» با ارائه صدها اثر از کودکان و نوجوانان هنرمند ایرانی در چهار رشته نقاشی، خوشنویسی، سفالگری و عکاسی، بزرگ‌ترین ضیافت نونهالان آینده‌ساز هنر کشورمان را در موسسه صبا برگزار نموده است.
1398/5/31
گزارش تصویری نمایشگاه سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزان در موسسه صبا (بخش دوم)
سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزی سراسر کشور که به همت معاونت فرهنگی هنری اداره کل شهرستان‌های استان تهران (وزارت آموزش و پرورش) برگزار شد، با ارائه ۳۵۶ اثر از ۳۵۲ هنرمند منتخب دانش‌آموز از تمامی نقاط کشورمان، تبدیل به بزرگ‌ترین عرصه ظهور قابلیت‌های هنری نسل نو در تمامی شاخه‌ها و گرایش‌های هنرهای تجسمی و صنایع دستی و هنرهای اصیل و ملی ایرانی شد.
1398/5/26
گزارش تصویری چهارمین نمایشگاه آثار هنرمندان خودآموخته در گالری لاله
این نمایشگاه دربردارنده آثار نقاشی و حجم از ۱۱هنرمند خودآموخته با ویژگی ها و گرایش های متنوع و خلاقانه است. تفاوت این رویداد با دوره های پیشین در این است که علاوه بر نمایش آثار ۵ هنرمند خودآموخته شناخته شده، آثار ۶ هنرمند جدید نیز با همکاری موزه مکرمه قنبری معرفی شده است. هنرمندانی که آثارشان برای اولین بار به نمایش در آمد.
1398/5/24
گزارش تصویری نمایشگاه سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزان در موسسه صبا (بخش اول)
سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزی سراسر کشور که به همت معاونت فرهنگی هنری اداره کل شهرستان‌های استان تهران (وزارت آموزش و پرورش) برگزار می‌شود، در این دوره با ارائه ۳۵۶ اثر از ۳۵۲ هنرمند منتخب دانش‌آموز از تمامی نقاط کشورمان، تبدیل به بزرگ‌ترین عرصه ظهور قابلیت‌های هنری نسل نو در تمامی شاخه‌ها و گرایش‌های هنرهای تجسمی و صنایع دستی و هنرهای اصیل و ملی ایرانی شد.
1398/5/6
به یاد بهمن محصص که نقاشی غربی را با نگاهی شرقی درآمیخت
«همهٔ محصص‌ها کاراکتر غریبی داشتند ولی بهمن از همه پیچیده‌تر و خاص‌تر به نظر می‌رسید» این جمله را حسین محجوبی در توصیف بهمن محصص گفته است. این هنرمند در روز ۹ اسفند سال ۱۳۱۰ در خانواده‌ای لاهیجانی در رشت متولد شد.
1398/4/29
گزارش تصویری ششمین نمایشگاه سالانه انجمن مجسمه‌سازان در خانه هنرمندان ایران (بخش سوم)
ششمین نمایشگاه سالانه انجمن مجسمه‌سازان ایران تحت عنوان "چهار سوی خیال" از عصر روز جمعه ۲۱ تیرماه با بیش از ۲۰۰ اثر از ۱۶۰ هنرمند در گالری‌های خانه هنرمندان ایران افتتاح شد و تا ۴ مردادماه نیز ادامه خواهد داشت.
1398/4/17
گزارش تصویری یازدهمین دوره حراج تهران (بخش سوم)
چکش یازدهمین دوره «حراج تهران؛ هنر کلاسیک و مدرن ایران» در هتل پارسیان آزادی عصر روز جمعه ۱۴ تیرماه در حالی توسط حسینپاکدل روی میز کوبیده شد که ۷۹ اثر در آن به مزایده گذاشته شد و پرویز تناولی با سه میلیارد و دویست میلیون تومان فروش رکورد شکست و مجموع قیمت فروش ۴۲ میلیارد و چهار میلیون تومان بوده است.
1398/4/15
گزارش تصویری یازدهمین دوره حراج تهران (بخش اول)
چکش یازدهمین دوره «حراج تهران؛ هنر کلاسیک و مدرن ایران» در هتل پارسیان آزادی عصر روز جمعه ۱۴ تیرماه در حالی توسط حسین پاکدل روی میز کوبیده شد که ۷۹ اثر در آن به مزایده گذاشته شد و پرویز تناولی با سه میلیارد و دویست میلیون تومان فروش رکورد شکست و مجموع قیمت فروش ۴۲ میلیارد و چهار میلیون تومان بوده است.
1398/4/5
گزارش تصویری نخستین جشنواره هنری" قلم"در صبا (بخش دوم)
نخستین جشنواره هنری قلم با هدف شناخت استعدادها و خلاقیتهای نسل جوان سراسر کشور، همزمان با روز قلم و با حضور هنرمندان پیشکسوت و علاقه مندان در موسسه فرهنگی هنری صبا برگزار شد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 112
logo-samandehi