گالری‌های داخلی

1397/8/4
گزارش تصویری نمایشگاه "خودمان" در گالری پل
گالری پل که از روز جمعه ۲۷ مهرماه الی ۳ آبان ماه با نمایش آثاری از هادی ابری، روجا اسلام پناه، شهره اصحابی، پیمان بانی شرکاء، قاسم بخشی، طناز پورزمردیان، نیوشا تاج بخش، آرزو جباری، مرتضی جهانشاهلو، افرا جشنیوند، مهسان چالاکی، مریم چرخ گرد، مرجان چوپانیان، محسن حسینمردی، ابراهیم ربانی خیرخواه، شایان شعبان، الیشا شعفی، مینا طاهری نژاد، ستاره فرهنگی، نیلوفر قدیمی، هاجر کرمی، مریم لبیکی، لاله ماهر، سارا مایلی، شقایق منتظر، سمیرا نادری، هانی نجم، مریم نیاکی، رفیعه هزاره، سهیلا هوشمندفرو نسرین یوسفی، تحت عنوان "خودمان" با موضوع سلف پرتره میزبان علاقه مندان به هنر بود.
1397/7/12
گزارش تصویری نمایشگاه باستان شناسی سرزمین هلند در موزه ملی ایران (بخش دوم)
نمایشگاه باستان شناسی سرزمین هلند از موزه درنتس با یک اثر نقاشی که اخیرا خریداری شده و برای اولین بار به نمایش در می‌آید عصر روز گذشته ۱۰ مهر ۹۷ در موزه ملی ایران افتتاح شد و تا ۱۷ فروردین ۹۸ ادامه خواهد داشت.
1397/7/11
گزارش تصویری نمایشگاه باستان شناسی سرزمین هلند در موزه ملی ایران
نمایشگاه باستان شناسی سرزمین هلند از موزه درنتس با یک اثر نقاشی که اخیرا خریداری شده و برای اولین بار به نمایش در می‌آید عصر روز گذشته ۱۰ مهر ۹7 در موزه ملی ایران افتتاح شد و تا ۱۷ فروردین ۹۸ ادامه خواهد داشت.
1397/7/7
گزارش تصویری مراسم گرامیداشت محسن وزیری‌ مقدم در خانه هنرمندان
مراسم گرامیداشت محسن وزیری‌ مقدم طراح، نقاش و مجسمه‌ساز معاصر ایران با حضور هنرمندان، هنردوستان، هامون و هومن وزیری مقدم فرزندان زنده یاد محسن وزیری مقدم، آیدین آغداشلو و حمید شانس در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
1397/7/7
گزارش تصویری نمایشگاه گروهی "به یاد شروه"
عصر روز جمعه ششم مهرماه به مناسبت بزرگداشت استاد عربعلی شروه میزبان نمایشگاه گروهی با نقاشی و مجسمه هایی از اساتید و بزرگان هنر ایران تحت عنوان "به یاد شروه" در گالری شروه برپا شد و تا هجدهم مهرماه ادامه خواهد داشت.
1397/6/17
گزارش تصویری بازدید مدیرعامل و اعضا موسسه هنرمندان پیشکسوت از برنامه مثل یک قصه در باغ موزه هنر ایرانی
ویژه‌برنامه «مثل یک قصه» با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، موزه سینما، موزه موسیقی، مؤسسه فرهنگی هنری آوانگار صوتی، سازمان زیباسازی شهر تهران از 2 تا 16 شهریور ماه در باغ موزه هنر ایرانی برگزار شد.
1397/6/3
گزارش تصویری افتتاحیه ویژه برنامه «مثل یک قصه» در باغ موزه هنر ایرانی
ویژه‌برنامه «مثل یک قصه» با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، موزه سینما، موزه موسیقی، مؤسسه فرهنگی هنری آوانگار صوتی، سازمان زیباسازی شهر تهران تا 16 شهریورماه در باغ موزه هنر ایرانی دایر خواهد بود.
1397/5/29
گزارش تصویری نمایشگاه گروهی "آب" در گالری لاله
نگارخانه لاله با هدف توجه به نقش حیاتی آب و بحران های ناشی از آن، نمایشگاه (آب) را برگزار می نماید. این نمایشگاه حاوی آثاری در قالب های: فتوآرت،ویدئو،چیدمان، صدا،چاپ دستی و نقاشی از ۱۶ هنرمند معاصر است و سعی دارد تا مسئولیت و مشارکت اجتماعی هنرمندان را در رویارویی با بحران های زیست محیطی به اشتراک گذارد. هنرمندان در آثار خود، با نگاهی متنوع بحران کم آبی وخشکسالی را با رویکردی مفهومی به چالش کشیده اند.
1397/5/21
گزارش تصویری نمایشگاه "بی جان های من" در گالری شروه
بیجان های من که از تاریخ 19مرداد ماه1397 بر روی دیوار های گالری شروه به نمایش در آمده است. و در ذات مجسمه های ساخت دست خالق آن ها تبلور و حضور پیدا کرده، رویکردی نوین از دیدگاه های متفاوت هنرمندان را به نمایش می گذارد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 63