خلاقیت

1397/10/26
نمایش بهار ژاپنی در طراحی فرش
فرش جدیدی توسط تیم GAN طراحی شده است که ظرافت بهار در ژاپن را با طراحی شکوفه های در حال سقوط از یک درخت گیلاس نمایش می‌دهد.
1397/10/24
فرش به مثابه پازل
طراح بلژیکی Charlotte Lancelot مجموعه فرش هایی را طراحی کرده است که در عین توجه به تکنیک های گلدوزی سنتی به صورت اجزای جداگانه پازل امکان چیدمان در کنار یکدیگر را دارند.
1397/6/31
طراحی خلاقانه سرویس قاشق و چنگال
مجموعه چاقو و چنگال های nendo به شکلی کاملا مینی مالیستی خلق شده اند و طراح همراه با حذف تمام زواید به جنبه کاربردی تر کردن این ابزار اهمیت داده است.
1397/5/20
رقص رنگ ها در ویرانه های جنگ
هنرمند لبنانی jad el khoury با چیدمانی از پرده های رنگارنگ در پنجره ها برج burj el murr لبنان که روزگاری در جنگ های این منطقه مورد حمله، پرتاب گلوله و تیراندازی های مکرر بوده ، تلاش کرده مفهومی از زندگی را به این مکان تخریب شده باز گرداند.
1397/5/7
دعوت مخاطب به بیان خود در بوم خالی
طراحانی از اسپانیا دیوار خالی را طراحی کرده اند که با نصب در فضای عمومی، افراد مختلف میتوانند روز آن اشکال و فرم های دلخواه خود را با فشار اجزا این دیوار ایجاد کنند.
1397/5/7
نور خورشید به مثابه ابزار مجسمه سازی
شرکت طراحی kimchi and chips از سئول، با استفاده از دستکاری با مواد نامرئی در فضا، آثار هنری خلق میکند. مجسمه های اتمسفری با استفاده از نور پیش بینی شده، خطوط یا پیکسل ایجاد می شوند. آخرین چیدمان این استودیو HALO نام دارد که در خانه somerset لندن اجرا شده است. در این اثر نور خورشید طبیعی به عنوان وسیله ای برای تاثیر غیرمستقیم بر مواد و اجزا اثر استفاده می شود.
1397/5/2
تجربه باران بی وقفه در کویر
بنیاد هنری شارژه محلی را طراحی کرده است که در آن مخاطب در یک منطقه کویری، دقایقی را میتواند با تجربه باران سپری کند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 38
logo-samandehi