خلاقیت

1397/6/31
طراحی خلاقانه سرویس قاشق و چنگال
مجموعه چاقو و چنگال های nendo به شکلی کاملا مینی مالیستی خلق شده اند و طراح همراه با حذف تمام زواید به جنبه کاربردی تر کردن این ابزار اهمیت داده است.
1397/5/20
رقص رنگ ها در ویرانه های جنگ
هنرمند لبنانی jad el khoury با چیدمانی از پرده های رنگارنگ در پنجره ها برج burj el murr لبنان که روزگاری در جنگ های این منطقه مورد حمله، پرتاب گلوله و تیراندازی های مکرر بوده ، تلاش کرده مفهومی از زندگی را به این مکان تخریب شده باز گرداند.
1397/5/7
دعوت مخاطب به بیان خود در بوم خالی
طراحانی از اسپانیا دیوار خالی را طراحی کرده اند که با نصب در فضای عمومی، افراد مختلف میتوانند روز آن اشکال و فرم های دلخواه خود را با فشار اجزا این دیوار ایجاد کنند.
1397/5/7
نور خورشید به مثابه ابزار مجسمه سازی
شرکت طراحی kimchi and chips از سئول، با استفاده از دستکاری با مواد نامرئی در فضا، آثار هنری خلق میکند. مجسمه های اتمسفری با استفاده از نور پیش بینی شده، خطوط یا پیکسل ایجاد می شوند. آخرین چیدمان این استودیو HALO نام دارد که در خانه somerset لندن اجرا شده است. در این اثر نور خورشید طبیعی به عنوان وسیله ای برای تاثیر غیرمستقیم بر مواد و اجزا اثر استفاده می شود.
1397/5/2
تجربه باران بی وقفه در کویر
بنیاد هنری شارژه محلی را طراحی کرده است که در آن مخاطب در یک منطقه کویری، دقایقی را میتواند با تجربه باران سپری کند.
1397/4/25
نهنگ ساخته شده از 5 تن ضایعات پلاستیکی
یک شرکت معماری و طراحی در بروکلین به نام STUDIOKCA، بیش از پنج تن زباله پلاستیکی را که روی سطح اقیانوس آرام شناور بود جمع آوری کرده و این انباشت را به شکل نهنگ در کانال bruges قرار داده است. این نهنگ غولپیکر، بر ضرورت اقدام فردی و جمعی تأکید دارد.
1397/3/6
مجسمه هایی از کیسه های آب پلاستیکی
دیلان مارتینز، در آثار خود مرزهای ادراک انسان را بررسی می کند، مجسمه های حیرت‌انگیزی را ایجاد می کند که واقعیت‌ها را مطرح می کند. در اثر "H2O / SiO2" یک سری از مجسمه های ساخته شده از شیشه های مذاب شیشه ای درست مانند کیسه های پلاستیکی پر شده از آب، ایجاد کرده است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 33