اخبار

1398/1/28
فروش 113 اثر به نفع آسیب دیدگان از سیل
پیرو فراخوان گالری مژده برای برگزاری نمایشگاهی خیریه به نفع آسیب دیدگان از سیل های اخیر، از فردا، چهارشنبه 28 فروردین، یکصد و پنج هنرمند( تا این لحظه) با ارائه آثار خود در این رویداد خیرخواهانه مشارکت کردند.
1398/1/27
برگزاری چهارمین نشست از سلسله گفتگوهای میراث فرهنگی و توسعه شهری
نشست چهارم از سلسله گفتگوهای میراث فرهنگی و توسعه شهری با موضوع "مناظر روستایی" به بهانه روز جهانی محوطه ها و بناها همراه با تجلیل از پروفسور عبدالمجید ارفعی برگزار می شود چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه برگزار می شود.
1398/1/26
روز جهانی هنر گرامی
روز جهانی هنر 15 آوریل همزمان با زادروز لئوناردو داوینچی، یک جشن بین المللی هنرهای زیبا است که توسط انجمن بین المللی هنر (IAA) با هدف ایجاد آگاهی از فعالیت های خلاقانه در سراسر جهان اعلام شده است.
1398/1/26
مرمت تخت جمشید توسط ایتالیایی ها
مدیر پایگاه جهانی تخت جمشید از حضور مرمت گران بدون مرز ایتالیا از هفتم اردیبهشت ماه تا هفده خرداد در پایگاه تخت جمشید خبر داد و گفت: براساس هماهنگیهای بعمل آمده بزودی این تیم وارد ایران می شوند.
1398/1/24
خسرو سینایی: جعفری خودش یک هنر بود
" من باغبانم، اگر دانه شوقی در توست آن را خواهم رویاند. او می گفت هنر نوع عالی بازی ماهرانه ای ست، حاصل بازی پدیده ای جدی ست. برای او هنر یک بازی بود." این را خسرو سینایی به نقل از محمد ابراهیم جعفری در مراسم رونمایی از دو کتاب گزیده اشعار و زندگینامه استاد محمد ابراهیم جعفری مطرح کرد. این رویداد با حضور جمع کثیری از هنرمندان و بزرگان عرصه هنر در روز جمعه، 23 فروردین 1398 در محل باغ موزه هنر ایرانی برگزار شد.
1398/1/22
گفتگو ی اختصاصی گالری آنلاین با مریم محمدی و پرستو رجائی
"بوی کاهگل آواز پرنده" کتاب گزیده اشعار استاد محمد ابراهیم جعفری با گردآوری مریم محمدی و کتاب "ابری به دشت خاطره می بارد" زندگی نامه استاد، به قلم پرستو رجائی که توسط نشر نظر به مدیرت محمودرضا بهمن پور منتشر شده، در اولین سالگرد درگذشت ایشان در باغ موزه ایرانی رونمایی خواهد شد. به همین مناسبت گفتگویی با مریم محمدی و پرستو رجائی داشته ایم که در ادامه خواننده آن هستید:
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 2079
logo-samandehi