اخبار

1398/6/26
آماری از تعداد فارغ‌التحصیلان هنر در بازار کار نداریم
رییس دانشگاه هنر با اشاره به چالش‌های دانشگاه هنر گفت: بخشی از این مشکلات ما مسائل اقتصادی دانشگاه است که امیدواریم بتوانیم آن را مرتفع کنیم. یکی از عمده‌ترین مشکلات دانشگاه هنر مرمت فضاهایی است که به عنوان فضای فیزیکی در اختیار داریم.
1398/6/25
دوسالانه سیدنی ، 98 هنرمند را برای سال 2020 اعلام کرد
دوسالانه سیدنی لیست کامل هنرمندانی را که در بیست و دومین دوسالانه سیدنی (2020) شرکت می کنند ، با عنوان NIRIN اعلام کرد. رامین حائری زاده ، رکنی حائری زاده و حسام رحمانیان هنرمندان ایرانی شرکت کننده در این رویداد خواهند بود.
1398/6/25
توسعه مقبره الشعرا بدون توجه به کاوش‌های باستان‌شناسی
استاندار آذربایجان شرقی با انتقاد از تأخیرهای مکرر در تکمیل پروژه سامان‌دهی مجموعه تاریخی مقبره‌الشعرای تبریز، اظهار کرد: اتمام این پروژه، خواسته بحق مردم فرهنگ‌دوست استان و مطالبه جدی مدیریت ارشد استان نیز هست و مسئولان امر باید نسبت به عملکرد خود در این خصوص پاسخگو باشند.
1398/6/25
برگزاری هشتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران
هشتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران با همکاری اداره کل هنرهای تجسمی، انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر از اسفند ۱۳۹۸ تا اردیبهشت ۱۳۹۹ به صورت غیررقابتی برگزار می‌شود.
1398/6/25
مجسمه کلیسای وانک متعلق به کیست؟
مجسمه‌ای را در محوطه کلیسای وانک می‌بینیم. قامتی بلند دارد و رنگی تیره. چهره‌اش تصویر پیرمردی را به نمایش می‌گذارد که با حالتی متفکر به جسمی در دستش نگاه می‌کند. مجسمه متعلق است به فردی که ۴۰۰ سال پیش کار بزرگی انجام داده است. او نخستین چاپ‌خانه ایران را تأسیس کرده و اکنون این مجسمه یادواره‌ای از او و کاری است که انجام داده است.
1398/6/25
انتخاب شورای سیاست­گذاری و دبیر دوسالانه هشتمین دوسالانه مجسمه‌سازی تهران
هشتمین دوسالانه مجسمه‌سازی تهران با همکاری اداره کل هنرهای تجسمی، انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز ایران و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر از اسفند 1398 تا اردیبهشت 1399 به صورت غیر رقابتی برگزار می‌شود.
1398/6/5
"عطش جاودان" به گالری خورشید می رود
"عطش جاودان" نمایشگاه گروهی با آثار نقاشی، نقاشیخط و حجم است که به کیوریتوری گروه هنری نیلی از روز جمعه 8 شهریورماه در گالری خورشید برپا می شود.
1398/6/14
رویداد "نقش و نقل عاشورا" در باغ موزه ی هنر ایرانی برگزار می شود
به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سیدالشهدا علیه السلام نمایشگاهی از نقاشی‌خط‌های نه هنرمند با عنوان «نقش و نقل عاشورا» و چهار پرده نقاشی قهوه خانه ای در نگارخانه پردیس باغ موزه هنر ایرانی به‌ نمایش گذاشته می شود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 2360
logo-samandehi