اخبار

1399/7/10
از افتتاح خانه پروین اعتصامی تا شب شاعر تهران به یاد محمدعلی سپانلو
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران گفت: در هفته تهران از ۱۲ مهر به مدت یک هفته، بیش از ۲۰۰ برنامه از افتتاح خانه پروین اعتصامی و ویدئو مپینگ آزادی تا برگزاری وبینارهای مختلف و آیین نکوداشت شمیران و ری در سطح شهر تهران برگزار می‌شود.
1399/7/9
بازگشایی موزه هنرهای معاصر منوط به تصمیم ستاد ملی کرونا
پروژه مرمت موزه هنرهای معاصر تهران که از اردیبهشت سال ۹۷ آغاز شده بود و در نهایت قرار بود که اوایل پاییز امسال بازگشایی شود، به گفته رئیس این موزه تا دو ماه دیگر ادامه دارد و بازگشایی آن منوط به تصمیم ستاد ملی کرونا است.
1399/7/2
ثبت نام بیمه درمان تکمیلی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه از نیمه اول مهر و پس از ثبت نام هنر کارت آغاز می شود
با توجه به ثبت نام هنرکارت و ارائه کلیه خدمات صندوق اعتباری هنر صرفاً بر بستر هنر کارت، ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران عضو صندوق اعتباری هنر از نیمه اول مهر و از طریق هنر کارت آغاز می شود.
1399/6/29
مجسمه‌سازی که «ابوالهول» را خنداند!
مجسمه‌ساز مصری وقتی دید که غیرمتخصصان به جان مجسمه ابوالهول افتاده و روز به روز غمگین‌ترش می‌کنند خودش دست به کار شد تا ابوالهول مصری، دوباره سرپا شده و لبخند بزند.
1399/6/25
سرمایه‌ای ۲ میلیارد دلاری که درجا می‌زند!
آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران در زمره مجموعه‌های کم‌نظیر جهانی است؛ البته علیرضا سمیع‌آذر که در دوره‌ای مدیریت این موزه را برعهده داشت بر این باور است که آثار این مجموعه که به گفته او بیش از دو میلیارد دلار ارزش مادی دارد، نیازمند به‌روز شدن است؛ چراکه آثار خارجی موجود در این مجموعه نهایتا به میانه دهه ۷۰ میلادی بازمی‌گردند و در همان تاریخ متوقف شده‌اند.
1399/6/25
دارندگان نشان درجه یک هنری، هنرکارت دریافت می نمایند
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از صدور هنرکارت برای دارندگان نشان درجه یک هنری از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که عضو صندوق می باشند، خبر داد و گفت: کمک هزینه بیکاری ناشی از شیوع بیماری کرونا در قالب هنرکارت، به حساب آنان واریز خواهد شد.
1399/6/24
موزه هنرهای معاصر، گنجینه‌ای مهم و قابل‌اعتنا در جهان است
انسان‌ها برای ارتباط با یكدیگر علایم و نشانه‌ها را خلق كردند و از تركیب اصوات و نشانه‌ها كلمات به وجود آمدند. كلمات كاربرد یافتند تا روزن و علامتی باشند برای راهیابی افراد و دیگران به محتوای پس و پشت آن.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 3017
logo-samandehi