گزارش تصویری نشست خبری پنجمین دوره جایزه فیروزه

موسسه فرهنگی هنری صبا در ادامه میزبانی از جشنواره های ملی هنر و فرهنگ ایران، میزبان پنجمین جشنواره «جایزه فیروزه» شد.

به گزارش گالری آنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر- این جشنواره ملی که تاکنون ۴ دوره آن با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد و با هدف حمایت از کالاها و محصولات فرهنگی ملی با الگوی اسلامی- ایرانی برگزار گردیده، در پنجمین دوره خود، به محصولات فرهنگی غیر از کتاب و گفتمان سازی ترویج و مصرف محصولات قومی و بومی ایران و معرفی آن با مشارکت ۳ استان کشور اختصاص یافته است.

در پنجمین جشنواره «جایزه فیروزه» علاوه بر ارائه اسباب بازی، عروسک، نوشت افزار و هدایای فرهنگی برای نخستین بار و در این دوره به شکل ویژه: استارت آپ های فرهنگی نیز در حوزه علم و پژوهش حضور دارند.

مراسم گشایش این جشنواره روز سه شنبه ۲۴ دی ماه ازساعت ۱۱ صبح با حضور دکتر جوادی معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و شماری از مسئولان هنری و عموم علاقمندان و اهالی هنر و فرهنگ در نگارخانه خیال این مجموعه برگزار خواهد شد.

جشنواره جایزه فیروزه تا ۲۹ دی همه روزه به جز روزهابی تعطیل از ساعت ۱۰ تا ۱۸میزبان طراحان، تولیدکنندگان و فعالان کالای فرهنگی ملی در سراسر کشور و عموم علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

logo-samandehi