گزارش‌های تصویری

1398/6/12
گزارش تصویری جشنواره هنری «مهرواره هنرهای تجسمی» در موسسه صبا (بخش دوم)
جشنواره «مهرواره هنرهای تجسمی» با ارائه صدها اثر از کودکان و نوجوانان هنرمند ایرانی در چهار رشته نقاشی، خوشنویسی، سفالگری و عکاسی، بزرگ‌ترین ضیافت نونهالان آینده‌ساز هنر کشورمان را در موسسه صبا برگزار نموده است.
1398/6/11
گزارش تصویری جشنواره هنری «مهرواره هنرهای تجسمی» در موسسه صبا (بخش اول)
جشنواره «مهرواره هنرهای تجسمی» با ارائه صدها اثر از کودکان و نوجوانان هنرمند ایرانی در چهار رشته نقاشی، خوشنویسی، سفالگری و عکاسی، بزرگ‌ترین ضیافت نونهالان آینده‌ساز هنر کشورمان را در موسسه صبا برگزار نموده است.
1398/5/31
گزارش تصویری نمایشگاه سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزان در موسسه صبا (بخش دوم)
سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزی سراسر کشور که به همت معاونت فرهنگی هنری اداره کل شهرستان‌های استان تهران (وزارت آموزش و پرورش) برگزار شد، با ارائه ۳۵۶ اثر از ۳۵۲ هنرمند منتخب دانش‌آموز از تمامی نقاط کشورمان، تبدیل به بزرگ‌ترین عرصه ظهور قابلیت‌های هنری نسل نو در تمامی شاخه‌ها و گرایش‌های هنرهای تجسمی و صنایع دستی و هنرهای اصیل و ملی ایرانی شد.
1398/5/26
گزارش تصویری چهارمین نمایشگاه آثار هنرمندان خودآموخته در گالری لاله
این نمایشگاه دربردارنده آثار نقاشی و حجم از ۱۱هنرمند خودآموخته با ویژگی ها و گرایش های متنوع و خلاقانه است. تفاوت این رویداد با دوره های پیشین در این است که علاوه بر نمایش آثار ۵ هنرمند خودآموخته شناخته شده، آثار ۶ هنرمند جدید نیز با همکاری موزه مکرمه قنبری معرفی شده است. هنرمندانی که آثارشان برای اولین بار به نمایش در آمد.
1398/5/24
گزارش تصویری نمایشگاه سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزان در موسسه صبا (بخش اول)
سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزی سراسر کشور که به همت معاونت فرهنگی هنری اداره کل شهرستان‌های استان تهران (وزارت آموزش و پرورش) برگزار می‌شود، در این دوره با ارائه ۳۵۶ اثر از ۳۵۲ هنرمند منتخب دانش‌آموز از تمامی نقاط کشورمان، تبدیل به بزرگ‌ترین عرصه ظهور قابلیت‌های هنری نسل نو در تمامی شاخه‌ها و گرایش‌های هنرهای تجسمی و صنایع دستی و هنرهای اصیل و ملی ایرانی شد.
1398/5/7
نگاهی به دیجیتال آرت های Eben Mc Crimmon
هنرمند با استعداد در زمینه هنرهای دیجیتالی، Eben Mc Crimmon از کشور استرالیا عکس های گرفته شده از حیوانات را مجدد بازسازی و به حالت غیر طبیعی و بزرگ تبدیل می کند.
1398/5/6
تجزیه رنگ های دافع و جاذب طبیعت
هنرمند اهل لس آنجلس "جین استار" گالری joshua liner شهر نیویورک را از یک مکعب سفید به یک فضای تجزیه شده از فرم و رنگ، تحت عنوان «ابعاد» تبدیل کرده است.
1398/5/6
به یاد بهمن محصص که نقاشی غربی را با نگاهی شرقی درآمیخت
«همهٔ محصص‌ها کاراکتر غریبی داشتند ولی بهمن از همه پیچیده‌تر و خاص‌تر به نظر می‌رسید» این جمله را حسین محجوبی در توصیف بهمن محصص گفته است. این هنرمند در روز ۹ اسفند سال ۱۳۱۰ در خانواده‌ای لاهیجانی در رشت متولد شد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 450
logo-samandehi