فراخوان

1397/11/17
فراخوان عکس شوادون ۱۳
نشریه‌ی علمی تخصصی - دانشجویی معماری و شهرسازی شوادون از تمامی علاقه‌مندان به عکاسی دعوت می‌کند تا آثار خود را با موضوع "معماری و زمستان" به دبیرخانه‌ی نشریه ارسال نمایند.
1397/11/16
فراخوان مسابقه طراحی ECOS FEZ
رقابت ecos در زمینه ی طراحی اشیا زیر بنایی در منطقه آزاد اقتصادی ارمنستان برگزار میشود. (مهلت ثبت نام: 24 اسفند 97)
1397/11/10
فراخوان مسابقه طراحی جداره حرم حضرت زینب (س)
ستاد بازسازی عتبات عالیات سوریه و مرکز معماری اسلامی حوزه هنری با کمک جمعی از خیرین در نظر دارد جهت بهسازی و ترمیم دیواره پیرامون حرم حضرت زینب (س) اعلام به فراخوان ارسال طرح دیوار پیرامون حرم و اجرای آن نماید.
1397/11/10
فراخوان پژوهشی شماره 5 امکان‌سنجی و معرفی راهکارهای بازیافت تجهیزات نورآرایی و آذین‌بندی
سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد برای اجرای پژوهش با عنوان امکان‌سنجی و معرفی راهکارهای بازیافت تجهیزات نورآرایی و آذین‌بندی، نسبت به شناسایی و انتخاب مجریان واجد شرایط و همچنین دریافت و بررسی پیشنهادهای پژوهشی براساس ضوابط و مقررات این سازمان اقدام نماید.
1397/11/10
فراخوان پژوهشی شماره 4 راهنمای نورپردازی درختان در معابر شهری تهران
سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد برای اجرای پژوهش با عنوان راهنمای نورپردازی درختان در معابر شهری تهران، نسبت به شناسایی و انتخاب مجریان واجد شرایط و همچنین دریافت و بررسی پیشنهادهای پژوهشی براساس ضوابط و مقررات این سازمان اقدام نماید.
1397/11/10
فراخوان پژوهشی شماره 3 راهنمای نورپردازی بناهای تجاری و اداری شهر تهران
سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد برای اجرای پژوهش با عنوان راهنمای نورپردازی بناهای تجاری و اداری شهر تهران، نسبت به شناسایی و انتخاب مجریان واجد شرایط و همچنین دریافت و بررسی پیشنهادهای پژوهشی براساس ضوابط و مقررات این سازمان اقدام نماید.
1397/11/10
فراخوان رقابت بین المللی Design Excellence Awards
رقابت بین المللی Design Excellence Awards یکی از قدیمی ترین و معتربرترین رویداد ها در حوزه طراحی صنعتی، استراتژی طراحی، نام تجاری، تعامل دیجیتال و ... است که فراخوان جدید خود را اعلام کرده است. (مهلت ثبت نام: 10 اسفند 97)
1397/11/10
فراخوان المپیاد مدل سازی انرژی - 2019
آکادمی شبیه سازی انرژی - TESA - توسط Bob Fassbender تاسیس شده است و با تمرکز بر آموزش در زمینه ی شبیه سازی انرژی کل ساختمان، نور روز و راحتی حرارتی فعالیت میکند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 863
logo-samandehi