فراخوان

1398/12/5
فراخوان جوایز طراحی A` Design
جایزه طراحی و رقابت A `Design یک سیستم منحصر به فرد را برای طراحان فراهم می کند تا ایده های خود را به شرکت های حامی مالی بفروشند، به همین ترتیب شرکت ها می توانند برای خرید ایده های طراحی اقدام کنند. (مهلت ثبت نام: 9 اسفند 98)
1398/11/12
فراخوان رقابت طراحی برج دیدبانی Kurgi
برای مسابقات برج دیدبانی Kurgi، شرکت کنندگان وظیفه دارند برج ای را طراحی کنند که به بازدید کنندگان اجازه دهد منطقه حفاظت شده Latvia Biosphere شمالی را به روشی جدید مشاهده و تجربه کنند. (آخرین مهلت ارسال آثار: 27 خرداد 99)
1398/11/2
فراخوان رقابت طراحی Red Dot
جایزه Red Dot: Design Concept بزرگترین مسابقه طراحی مفهوم حرفه ای در جهان است. با داشتن هیئت داوران بین المللی متشکل از کارشناسان رشته های مختلف، این جایزه به عنوان یک معیار منصفانه، شناخته شده و غیرقابل انکار برای خلاقیت و تعالی طراحی در صنعت خدمت می کند. (مهلت ثبت نام: 26 اردیبهشت 99)
1398/10/23
فراخوان رزیدنسی هنرمندان در ایتالیا
La Macina di San Cresci فرصتی را برای هنرمندان فراهم می کند تا برای مدت زمان طولانی در یک محیط اجتماعی که از نظر تاریخ غنی است و با طبیعت احاطه شده است، کار کنند. (مهلت ثبت نام: 26 بهمن 98)
1398/10/15
فراخوان طراحی مرکز فلامینگو ابوظبی
در مسابقه Abu Dhabi Flamingo Visitor Center، شرکت کنندگان وظیفه ایجاد یک مرکز جدید برای تالاب ها را دارند که مطابق با محیط منحصر به فرد Al Wathba باشد. (آخرین مهلت ثبت نام: 9 اردیبهشت 99)
1398/10/14
فراخوان رقابت معماری RE-Stock London Housing لندن
به نظر می رسد لندن در یک بحران مداوم مسکن گیر کرده و هر سال تعداد واحدهای مسکن کمتری ساخته می شود. از این رو فراخوانی را برای حل این بحران اعلام کرده است. (آخرین مهلت ارسال آثار: 28 خرداد 99)
1398/9/26
فراخوان طراحی خدمات غذایی
دو شرکت Enofrigo و Desall از شما دعوت می کنند تا یک سیستم مجهز کاربردی جدید برای خدمات غذایی برای بخش HORECA طراحی کنید. (مهلت: 23 دی 98)
1398/9/24
کنفرانس بین المللی عمران، معماری، توسعه و بازآفرینی زیرساخت های شهری در ایران
دبیرخانه دائمی کنفرانس با همکاری دانشگاه تهران و سایر دانشگاه های دولتی و غیردولتی در نظر دارد با بهره گیری از تجارب گذشته، اساتید بزرگوار دانشگاه های معتبر ایران و جهان و نهادهای علمی پژوهشی، کنفرانس بین المللی در حوزه عمران، معماری و شهرسازی را برگزار نماید.
1398/9/11
فراخوان رقابت بین المللی معماری Karin Dom
بنیاد Karin Dom با حمایت بنیادهای VELUX، شهرداری وارنا، Chamber of Architects و اتحادیه معماران بلغارستان میزبان یک مسابقه بین المللی معماری است. (مهلت ثبت نام: 30 بهمن 98)
1398/9/10
هفتمین کنگره علمی پژوهشی توسعه و ترویج علوم معماری و شهرسازی ایران
باتوجه به اهمیت موضوع و همچنین نقش سازنده آن در جامعه، دبیرخانه اجرایی انتظار دارد این همایش با مشارکت متولیان این امر که در یک طیف گسترده و مرتبط با زنجیره طراحی، برنامه ریزی، مدیریت و اجرا اعم از مسئولین، متخصصین، مهندسین، کارشناسان و صاحب نظران می باشد برگزار گردد.
1398/9/6
پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی و دومین کنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی آسیا
امروزه فناوری نقش اساسی در بهبود زندگی مردم ایفا می نماید لذا استفاده از نظریات و تخصص جامعه نخبگان دانشگاهی و صنعتی برای برنامه ریزی جهت تقویت چرخه صنعت و تولیدات در زمینه های مختلف علوم، مهندسی و بکارگیری یافته های جدید جهت بومی سازی و بکارگیری تکنولوژه های نوین مهندسی در جهان یک نیاز مهم می باشد.
1398/8/20
سومین همایش ملی پژوهش‌های نوین دانشگاهی در هنر، معماری و عمران
با توجه به پیشرفت تکنولوژی و توسعه کشورها در سطح کلان، تمامی محورهای توسعه هر کشور نیازمند بهره گیری از دانش و فناوری روز است. با توجه به فرارسیدن هفته پژوهش و فناوری و تاکید مقام معظم رهبری بر توجه بیشتر به مسئله علم و فناوری، دانشکده فنی انقلاب اسلامی قصد دارد، همایش ملی با شرکت دانشجویان و اساتید محترم دانشکده‌های فنی و حرفه‌ای، دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور و سایر پژوهشگران تحت عنوان " سومین همایش ملی پژوهش‌های نوین دانشگاهی در هنر، معماری و عمران" برگزار نماید.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1018
logo-samandehi