خلاقیت

1397/7/23
خلاقیت در طراحی صندلی ملهم از سفرهای بزرگ قبایل بیایانی
طراح اسپانیایی Jordi Ribaudí ، صندلی تندیسی‌ای را خلق کرده است که از سفرهای بزرگ قبایل بیایانی الهام گرفته شده است چون در طول این سفرها انسان‌ها به زمین احساس نزدیکی بیشتری می‌کنند. Babu مکانی برای تمدد اعصاب، استراحت و یک پناهگاه.
1397/6/31
طراحی خلاقانه سرویس قاشق و چنگال
مجموعه چاقو و چنگال های nendo به شکلی کاملا مینی مالیستی خلق شده اند و طراح همراه با حذف تمام زواید به جنبه کاربردی تر کردن این ابزار اهمیت داده است.
1397/6/21
ایده هایی جهت استفاده از آینه در دکوراسیون داخلی
استفاده از آینه از زمان های گذشته در دکوراسیون داخلی پر کاربرد بوده و علاوه بر زیبایی و کاربرد آن، در معماری داخلی به دلیل انعکاس، بزرگتر نشان دادن و بعد دادن به فضا از اهمیت ویژه ای برخوردار است، ضمن اینکه در هر فضایی از خانه خود می توانید آینه هایی زیبا و متناسب با دکوراسیون داخلی آن محل به کار ببرید.
1397/6/14
خلاقیت در طراحی صندلی و میز تحریر
شرکت Alegre Designs اخیرا میز تحریر و صندلی اداری جدیدی را ارائه کرده است، دو محصول منعطف و تطبیق‌پذیر از گروه مبلمان مدرسه‌ای که برای بازدهی بیشتر در کار تیمی طراحی شده است.
1397/6/13
فرم و مواد یافته شده در شهر
طراحان Jef De Brabander و Kathleen Opdenacker از شرکت طراحی بلژیکی ، پروژه ی "Urban Shapes"را انجام داده اند، این پروژه شامل یک نیمکت مدرن است که طرح آن الهام گرفته شده از اشکال و مواد موجود در اطراف شهر، مانند گیتس، شمع ها و لوله های انباشته شده است.
1397/6/13
طراحی خلاقانه کلاه توسط معماران زاها حدید
کلاه H-line با الهام از طرح یک پارک شکل گرفته و هم اکنون به حراج نیویورک راه یافته است. علاوه بر این کلاه H-line خلاقیت تصویر جسورانه ای را از طرح مرکز شهر و احساس هنری و نوآورانه از تجربه خط منعکس می کند.
1397/6/6
خلاقیت در طراحی اسپیکر Aloft
طراحی Hyeonil Jeong یک راه کاملا جدید را ارائه می‌دهد تا از این طریق از فضای میزتان یا از شلف‌های اتاقتان بهتر استفاده نمایید.
1397/5/29
گزارش تصویری طراحی خلاقانه چراغ
استودیوی طراحی Graypants طرح های جدید چراغ خود را تحت عنوانChrona ملهم از صور فلکی ارائه داده است و با نور پردازی ویژه ای که دارند احساسی از حضور نور در اطراف ستاره ها را ایجاد کرده است.
1397/5/28
طراحی صندلی متفاوت در زمینه عکاسی مُد
هنرمند طراح Emanuele Magini یک صندلی مناسب عکاسی در حوزه مد طراحی کرده است که مخاطب نمیتواند تشخیص دهد مدل روی یک صندلی نشسته و تجسمی از شکل دیوار را ایجاد میکند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 122