بورسیه رزیدنسی موسسه Künstlerhaus Büchsenhausen اتریش برای هنرمندان و مهندسین معمارموسسه Künstlerhaus Büchsenhausen اتریش، مهندسین معمار، هنرمندان حوزه هنرهای تجسمی ، منتقدان هنری، نظریه پردازان و مربیان هنر را به یک دوره ی آموزشی پنج ماهه همراه با اعطای هزینه سفر، تحقیقات، محل اقامت، کارگاه و حقوق ماهیانه، دعوت میکند.

به گزارش گالری آنلاین، Künstlerhaus Büchsenhausen یک مرکز تحصیلات تکمیلی برای تولید، تحقیق و ایجاد ارتباط در زمینه هنرهای تجسمی و تئوری هنر است. Künstlerhaus به عنوان بخشی از برنامه ی دانشجویان، پلاتفرمی را ایجاد می کند که امکان توسعه و تولید پروژه های هنری و تئوری هنر را فراهم می کند.

برنامه از ماه اکتبر تا ماه مه سال2018 برگزار میشود.

موضوعات مورد مطالعه در این دوره در زمینه ی ؛ معماری، هنر معاصر، نقد هنری و تئوری هنر خواهد بود.

مبلغ بورسیه 3 هزارو دویست یورو به اضافه کارگاه و محل اقامت مبله، آشپزخانه مشترک، پوشش هزینه های سفر، بودجه برای دعوت از متخصصان به Büchsenhausen به منظور تبادل حرفه ای؛ بودجه تولید برای تحقق و برگزاری نمایشگاه در پایان دوره است.

متقاضیان می بایست همراه با ارسال مدذک مهارت زبان انگلیسی، رزومه، استیتمنت و پروپوزال و برنامه خود در طول دوره را ارسال نمایند.

همچنین داوطلب ملزم به ارائه سه رویداد عمومی است که در کنار کار انفرادی خود با آن همراهی میکند.

مدارک لازم:

هنرمندان:

پروپوزال (حداکثر 1500 کلمه، نسخه چاپی، 3 نسخه)

نمونه کارها / مستندات بصری از کارهای اخیر/ نمونه کارها را می توان در قالب کتاب (حداکثر 2)، بر روی دی وی دی، سی دی یا فلش USB (حداکثر 1 DVD / CD / USB stick) ، و یا از طریق لینک سایت ارسال کرد.

رزومه (فرم چاپی، 3 نسخه)

فرم درخواست را تکمیل و امضا کرده (فرم چاپ شده، 1 کپی)


نظریه پردازان / منتقدان هنر:

پروپوزال (حداکثر 1500 کلمه، نسخه چاپی، 3 نسخه)

نمونه نوشته های اخیر (فرم چاپ شده، 3 نسخه)

مدارک تحصیلی (فرم چاپ شده، 3 نسخه)

فرم درخواست را تکمیل و امضا کرده (فرم چاپ شده، 1 کپی)

مهلت درخواست: 26 ژوئن 2018 (5 تیر 97)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت موسسه Künstlerhaus Büchsenhausen مراجعه نمایید.

logo-samandehi