اخبار

1398/7/15
برگزاری برنامه "لاله...زار" و نمایش فیلم "زمستان است" در خانه هنرمندان ایران
خانه فیلم معمار به مناسبت روز جهانی معماری و دهمین سال فعالیت خانه فیلم معمار، برنامه ای تحت عنوان "لاله...زار" و نمایش فیلم "زمستان است" ساخته مهرداد زاهدیان را در نظر گرفته است.
1398/7/15
شهر موزه تهران شناسنامه‌ای برای پایتخت
برزین ضرغامی گفت: هم‌زمان با آغاز هفته تهران طرح‌های گرافیکی با عنوان "شهر موزه تهران" اکران شده که در آن اماکن و جاذبه‌های گردشگری و دیدنی برای گردشگران و شهروندان تهرانی معرفی شده‌اند.
1398/7/15
تغییر نام پژوهشکده ابنیه و بافت‌های تاریخی
رییس پژوهشکده ابنیه و بافت های تاریخی گفت: کاربردی‌سازی و کاربردی کردن پژوهش‌ها یکی از اولویت‌های کاری و برنامه‌ای پژوهشکده ابنیه و بافت‌های تاریخی به شمار می‌رود، چون پژوهش‌هایی که کاربردی و ملموس نباشد، محکوم به فنا و فراموشی‌اند.
1398/7/9
"روند آکادمیک آموزش معماری در ایران" بررسی می شود
نشست یکصد و سی و دوم از سلسله نشست های علمی تخصصی هنر، معماری و شهرسازی شرکت مهندسین مشاور هرم پی با موضوع "روند آکادمیک آموزش معماری در ایران" و با بررسی هنرهای زیبا روز پنجشنبه، ۱۱ مهر ماه ۱۳۹۸ برگزار می شود.
1398/7/8
عضویت اراضی عباس‌آباد در سازمان جهانی گردشگری
با رایزنی‌های صورت گرفته از سوی معاونت گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به منظور تسهیل روند پذیرش 5 عضو جدید کشورمان در مجموعه اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)، تعداد این اعضا به 18 عضو افزایش یافت و اراضی عباس‌آباد نیز یکی از اعضایی است که موفق شد در نشست سن‌پترزبورگ به این عضویت دست پیدا کند.
1398/7/6
برگزاری نشست "سوءتفاهمی به نام معماری در ایران معاصر" در دانشگاه تهران
مرکز معماری اسلامی حوزه هنری با همکاری انجمن علمی معماری دانشگاه تهران، نشست "سوءتفاهمی به نام معماری در ایران معاصر" روز سه‌شنبه ۹ مهرماه ۱۳۹۸ در دانشگاه تهران برگزار می کند.
1398/6/27
«مسعود عربشاهی» درگذشت
مسعود عربشاهی، نقاش و مجسمه‌ساز پیشرو ایرانی در سن ۸۴ سالگی بر اثر عارضه قلبی - ریوی دار فانی را وداع گفت.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1414
logo-samandehi