اخبار

1397/7/22
استودیو طراحی زاویه موفق به کسب دو جایزه از مسابقه طراحی “Reddot”
مسابقه طراحی، Reddot، یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین مسابقات طراحی صنعتی در سرتاسر دنیا به شمار می‌رود. این مسابقه که از سال ۱۹۵۵ در آلمان آغاز به کار کرده، شامل بخش‌های مختلفی از جمله طراحی محصول، طراحی ارتباطات و طراحی مفهومی است.
1397/7/21
دومین بزرگداشت روز باغ ایرانی در موزه هنرهای دینی امام علی برگزار شد
«یکی از آرزوهای ما این بود باغ ایرانی شناسانده شود که خوشبختانه یونسکو این کار را انجام داد؛ جالب توجه است که در یونسکو سه دسته باغ وجود دارد: باغ شرقی، غربی و باغ ایرانی. برای ما مایه افتخار است که باغ ایرانی خود به تنهایی در یک دسته قرار می گیرد. از ایران مجموعا 9 باغ در یونسکو به ثبت رسیده اند که از آنها می توان به باغ فین کاشان، باغ شاهزاده ماهان، باغ عباس آباد مهرشهر مازندران و..... اشاره کرد» این ها بخشی از صحبت های موجود در فیلمی بود که در ابتدای دومین بزرگداشت روز باغ ایرانی در روز 5شنبه 19 مهرماه 1397 در موزه امام علی برگزار شد. این فیلم در واقع خلاصه ای از اولین بزرگداشت روز باغ ایرانی در سال گذشته بود.
1397/7/21
گزارش نشست «بازنمایی موجودات زنده انتزاعی در تزیینات گچی معماری مذهبی» در پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران
«گروه مطالعات معماری ایران» در نخستین نشست از سلسله سمینارهای «تجربیات مطالعات معماری و شهرسازی ایران» در نیمسال اول تحصیلی ۱۳۹۷-۹۸، روز دوشنبه ۱۶ مهرماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در سالن قطب علمی فناوری پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران، میزبان «امیرحسین صالحی» بود که ایشان با طرح موضوع «بازنمایی موجودات زنده انتزاعی در تزیینات گچی معماری مذهبی» به سخنرانی پرداختند.
1397/7/19
سمینار بین المللی "باوهاوس در تهران" برگزار شد
سمینار بین المللی باوهاوس در تهران صبح روز چهارشنبه 18 مهرماه 1397 در محل دانشگاه هنر با حضور دکتر مستغنی، آقای فولکه ردر، دکتر حناچی، دکتر حبیبی، مهندس شافعی، دکتر کریستین ولتس باخر و دکتر منشی زاده و بسیاری دیگر از بزرگان حوزه معماری و هنر برگزار شد.
1397/7/18
محصول "جنسیس"، طراحی پکیج کمک های اولیه زایمان
امسال مراسم مسابقه بین المللی طراحی کانسپت Reddot در ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ با تقدیر از ۳۳۳ طرح برگزیده از ۵۶۴۰ طرح دریافت شده از ۵۵ کشور جهان در سنگاپور برگزار گردید و برگزیدگان از سرتاسر جهان در این مراسم شرکت کردند و جوایز خود را در ۳ سطح رتبه‌بندی: برترین برترین‌ها (Best of Best)، جایزه رددات (Reddot award) و شایسته تقدیر (Honorable (Mentions دریافت کردند.
1397/7/18
طراحی موس ارگونومیک با توجه به راحتی کاربر
محصول MX Vertical یک موس ارگونومیک ۱۰۰ دلاری از لاجیتک است که مرحله ساخت آن ۱۸ ماه طول کشیده، این محصول اولین موس ارگونومیک و اولین موس دنیا که به حالت عمودی بر روی میز شما قرار می گیرد در دنیا نیست اما این یک نقطه شیرین و جالب است. متعادل در راحتی و حس بصری و یک طراحی تندیس گونه که دورنمای یک موس سالم‌تر را می سازد و قانع کننده است.
1397/7/17
تمدید مهلت ارسال آثار دومین دوره مسابقه طراحی معماری «موکب»
فراخوان دومین مسابقه طراحی معماری موکب که توسط موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و با همکاری مرکز معماری اسلامی حوزه هنری مهر ماه امسال برگزار می شود، با توجه به استقبال گسترده و درخواست‌های مکرر نسبت به تمدید مهلت مسابقه، تا پایان وقت اداری دوشنبه 23 مهرماه تمدید گردید.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1077