اخبار

1398/1/26
روز جهانی هنر گرامی
روز جهانی هنر 15 آوریل همزمان با زادروز لئوناردو داوینچی، یک جشن بین المللی هنرهای زیبا است که توسط انجمن بین المللی هنر (IAA) با هدف ایجاد آگاهی از فعالیت های خلاقانه در سراسر جهان اعلام شده است.
1398/1/25
برگزاری کارگاه "خلق و مدیریت یک موقعیت طراحی نوآورانه" در رشت
کارگاه "خلق و مدیریت یک موقعیت طراحی نوآورانه" در تلاش است با بهره‌گیری از رویکردهای چون تفکر طراحی، بازی‌وارسازی، اینترنت اشیا با نیم‌نگاهی به فرصت‌سازی در مسیر شروع کسب‌ و کارهای مرتبط، بوم مدل کسب و کار و سوگیری های شناختی فراهم سازد؛ در این راستا در قالب یک کارگاه دو روزه و به مناسبت روز معمار، امکان بازتعریف یک موقعیت طراحی را در قالب یک پروژه به کمک آموخته های کارگاه برای مخاطبان فراهم می کند.
1398/1/22
پای تابلوهای نقاشی به دنیای واقعی کشیده شد
یک طراح داخلی با استفاده از تکنولوژی سی جی آی، تابلوهای نقاشی «ون گوگ»،‌ «واسیلی کاندینسکی»، «کنستانتین کورووین» و آثار هنرمندان مشهور دیگر را در دنیای واقعی و در یک خانه قرن بیستم بازسازی کرده‌ است.
1398/1/21
تجربه منحصربه فرد یک شب اقامت در لوور
موزه لوور با همکاری کمپانی airbnb به مناسبت سی سالگی خود به یکی از کاربران این کمپانی این فرصت را میدهد که در طول عمر خود یک شب را در کنار شاهکارهای هنری این موزه بگذراند.
1398/1/6
به جز سعدآباد بقیه موزه‌ها باز است
مدیر اداره کل موزه‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: به پیشنهاد ستاد بحران تهران، مجموعه‌ی تاریخی سعدآباد سه‌شنبه ششم فروردین تعطیل است، اما دیگر موزه‌های تهران به فعالیت خود ادامه می‌دهند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1289
logo-samandehi