اخبار

1394/6/14
پانزدهمین همایش “سیاست‌های توسعه مسکن در ایران”
وزارت راه و شهرسازی به عنوان متولی بخش مسکن­، با برگزاری پانزدهمین همایش سیاست های توسعه مسکن درجستجوی بدست آوردن فرصتی است تا از نقطه نظرات و دیدگاههای کارشناسان، متخصصان و پژوهشگران و مدیران بخش خصوصی و دولتی مسکن بهره مند شده تا از آن در تدوین سیاست ها و برنامه های اجرایی طرح جامع مسکن استفاده بهینه نماید.
1394/6/14
جشنواره بین المللی نشان فرهنگی شهریار – تبریز
جشنواره بین المللی نشان فرهنگی شهریار - تبریز مدیر مرکز مطالعات و تحقیقات آذربایجان‌شناسی دانشگاه تبریز؛ احمد فرشبافیان، از برگزاری نخستین جشنواره بین‌المللی نشان فرهنگی شهریار ۲۵ شهریور سال جاری در دانشگاه تبریز خبر داد.
1394/6/14
پرتره "دونا ایزابل و ظروف غذاخوری" فرانسیسکو گویا و تردید محقیقین به اثر جعلی
اثر پرتره دونا ایزابل و ظروف غذاخوری فرانسیسکو گویا مدت طولانی است که به عنوان یکی از خیره کننده ترین پرتره های گویا در گالری ملی لندن قرار دارد. با این حال، برخی از محققان به تازگی نسبت به اصالت این اثر شک و تردید پیدا کرده اند.
1394/6/14
نقاشی نما بر روی دیوار کانتینر ها
در فستیوال امسال north west walls در یکی از روستا های بلژیک از 6 نقاش با سبک نقاشی خیابانی دعوت کردند تا استعداد خود را بر روی دیوار های عظیم کانتینر ها نشان دهند.
1394/6/14
« باور توانستن » در ایستگاه های مترو
نمایشگاهی از آثار گروهی عکاسان با عنوان « باور توانستن » از سوی روابط عمومی و امور بین الملل گروه پتروپارس با محوریت موضوع فاز 12 پارس جنوبی در چندین ایستگاه مترو در حال برگزاری است.
1394/6/14
حقیقت شناس: پاسخگویی به نیازهای جامعه رکن اصلی رشد آموزشگاه‌هاست
جمشید حقیقت شناس معتقد است: وظیفه اصلی هنرمند پاسخگویی به نیازهایی است که جامعه دچار آن می‌شود. در حقیقت وجود آموزشگاه‌ها یک تلاش است برای تحقق بخشیدن به نیازها و تلاش برای تحقق این امر را قضاوت نمی‌کنند.
1394/6/14
کتاب « کویر؛ زندگی، زیبایی » منتشر شد
خانه تاریخی آیت ا.. افتخارالاسلام دربندی در شهرستان آران و بیدگل در استان اصفهان شامگاه گذشته پذیرای حضور مدیران فرهنگی و مسئولین استانی و عکاسانی بود که برای حضور در مراسم رونمایی از کتاب « کویر؛ زندگی، زیبایی » حضور یافته بودند.
logo-samandehi