اخبار

1394/4/8
برگزاری جشنواره قامت دوست
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران در این باره گفت: این جشنواره همزمان با هفته ملی کودک مهر ماه امسال در بخش های هنرهای تجسمی، قصه گویی، نقاشی، سفال، خوشنویسی، نمایش عروسکی، ادبی، پژوهش و اقدام پژوهی، سرود خوانی و مشاعره و در دو گروه سنی اعضا و مربیان برگزار می شود.
1394/4/8
سیر تا پیاز گالری زدن
اگر قرار است اولین نمایشگاه هنری‌تان را در یک گالری برگزار کنید، به شما می‌گوییم ک ار بسیار سختی در پیش دارید. حتی هنرمندانی که ده‌ها بار نمایشگاه برگزار کرده‌اند هم به شما خواهند گفت شجاعت ارائه آثارتان روی دیوار برای قضاوت مردم کار سختی است.
1394/4/7
هنرمند ایرانی و ثبت تصاویر زیبا با آیینه
این خانم در پروژه خود تحت عنوان "بهشتی روی زمین"، با استفاده از آیینه‌هایی در اشکال متقارن و هندسی متنوع، حال و هوای محیط را دگرگون کرده است. در واقع او با به کارگیری آیینه، به خلق بهشتی زمینی روی آورده است. چرا که آیینه‌ها بازتاب‌دهنده‌ی نور هستند که مفهومی مهم و استعاری، در فرهنگ ایران زمین به شمار می‌رود.
1394/4/7
نمایشی حیرت‌انگیز از جادوی رنگ و نظم هندسی در دنیای معماری
آمیزه‌ای از رنگ، تقارن و ساده‌گرایی، در کنار هم معجزه کرده و خالق چشم‌اندازی شگرف و جالب توجه می‌شوند. به ویژه اگر این عناصر در هنر معماری گرد هم آیند، نتیجه سازه‌هایی می‌شود که به دل می‌نشینند و ظاهرشان شاید تا مدت‌ها در ذهن باقی بماند.
logo-samandehi