گزارش‌های تصویری

1394/7/2
عکاسی منظره / نگاهی دقیق‌تر به «دیدن»
رالف والدو امرسون می‌گوید: "طبیعت چه ذات شگفت‌انگیزی است؛ طلوع، مه پاییزی، و نور ستارگان، همه و همه گویی هم‌صحبت یکدیگرند؛ حس غوطه ور شدن در شعر را می‌دهند؛ شعری که کلامی‌متعالی دارد، و صوت متکلمش از درون طبیعت برمی‌آید؛ گویی طبیعت در حال راز و نیاز است."
1394/11/3
پروژه‌های عکاسی- خیابان‌های خیس از باران / گزارش تصویری
ریزش باران از جمله اتفاقاتی است که حتی یک چشم‌انداز معمولی و نه چندان خیره‌کننده را، به تابلویی تماشایی و چشم‌نواز تبدیل می‌کند. اما عکاسی روس، موفق شده تصاویری متفاوت را از روزهای بارانی به ثبت برساند. تصاویری که در آن‌ها، خیابان‌های خیس از قطرات باران به تابلوهای نقاشی شباهت پیدا کرده‌اند.
1394/10/17
نگاهی به آثار آنسلم کیفر/گزارش تصویری
به گزارش گالری آنلاین آثار آنسلم کیفر در پاریس خود شاهدی است برقدرت حیات بخش،هنر.آثار او با شاخص های منحصر به فرد خود به راحتی قابل تشخیصند:سازه های عظیم،خمیرهای انبوه،تصاویر آخرالزمانی ازتباهی های معنوی،قطعات سرب و دسته های نی تعبیه شده در اثر،سوختگی و سطوح ترک خورده.
1394/10/13
معرفی عکس معماری برتر سال 2013
رقابت عکاسی معماری 2013 از مجله آرکید، فهرستی از منتخبین مرحله ی نخست، بهترین عکس معماری سال و مقام دوم این مسابقه را اعلام نموده بوده است. معماران و سردبیران بین المللی پنل های این مسابقه را کاترین اسلسور، اوا جیریکنا، زاها حدید، ایوان هاربر و گراهام استریک تشکیل می دادند که به دنبال چیزی ماورای معماری و با ترکیب، فضاسازی و مقیاس مناسب با چهار بخش این رقابت، فضاهای داخلی، خارجی، حس مکان و ساختمان های در حال استفاده بوده اند. انتخاب های این داوران به خوبی این دیدگاه را به نمایش گذاشته است.
logo-samandehi